Renata Hasilová - ČR Year list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 01.01.2024
Husa běločelá (Anser albifrons) 01.01.2024
Husa velká (Anser anser) 01.01.2024
Husice liščí (Tadorna tadorna) 01.01.2024
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 01.01.2024
Kopřivka obecná (Anas strepera) 01.01.2024
Čírka obecná (Anas crecca) 01.04.2024
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 01.01.2024
Čírka modrá (Anas querquedula) 01.04.2024
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 12.01.2024
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 16.02.2024
Polák velký (Aythya ferina) 01.01.2024
Hohol severní (Bucephala clangula) 01.01.2024
Polák malý (Aythya nyroca) 08.05.2024
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 01.01.2024
Polák kaholka (Aythya marila) 12.01.2024
Morčák malý (Mergellus albellus) 01.01.2024
Morčák velký (Mergus merganser) 01.01.2024
Koroptev polní (Perdix perdix) 09.01.2024
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 02.05.2024
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 01.01.2024
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 01.01.2024
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 01.01.2024
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 07.04.2024
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 08.05.2024
Volavka bílá (Ardea alba) 01.01.2024
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 01.01.2024
Čáp černý (Ciconia nigra) 01.04.2024
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 01.04.2024
Luňák červený (Milvus milvus) 01.01.2024
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 01.01.2024
Moták pochop (Circus aeruginosus) 07.04.2024
Moták pilich (Circus cyaneus) 12.01.2024
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 27.01.2024
Káně lesní (Buteo buteo) 01.01.2024
Orel královský (Aquila heliaca) 15.01.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 01.01.2024
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 01.04.2024
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 08.05.2024
Lyska černá (Fulica atra) 01.01.2024
Jeřáb popelavý (Grus grus) 07.04.2024
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 01.04.2024
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 08.05.2024
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 16.02.2024
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 01.04.2024
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 14.04.2024
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 08.05.2024
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 01.04.2024
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 01.01.2024
Racek bouřní (Larus canus) 01.01.2024
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 01.01.2024
Rybák obecný (Sterna hirundo) 08.05.2024
Holub skalní/domácí (Columba livia) 08.05.2024
Holub doupňák (Columba oenas) 27.01.2024
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 01.04.2024
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 01.01.2024
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 02.05.2024
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 14.04.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 01.01.2024
Rorýs obecný (Apus apus) 08.05.2024
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 12.01.2024
Vlha pestrá (Merops apiaster) 08.05.2024
Dudek chocholatý (Upupa epops) 07.04.2024
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 07.04.2024
Žluna zelená (Picus viridis) 09.01.2024
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 01.01.2024
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 02.01.2024
Skřivan polní (Alauda arvensis) 16.02.2024
Břehule říční (Riparia riparia) 02.05.2024
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 01.04.2024
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 01.04.2024
Konipas luční (Motacilla flava) 01.04.2024
Konipas bílý (Motacilla alba) 01.04.2024
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 01.04.2024
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 03.02.2024
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 12.01.2024
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 14.04.2024
Slavík modráček (Luscinia svecica) 08.05.2024
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 01.04.2024
Kos černý (Turdus merula) 01.01.2024
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 01.01.2024
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 02.05.2024
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 01.01.2024
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 14.04.2024
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 14.04.2024
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 08.05.2024
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 09.04.2024
Králíček obecný (Regulus regulus) 02.01.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 15.01.2024
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 02.01.2024
Sýkora koňadra (Parus major) 02.01.2024
Sýkora lužní (Poecile montanus) 15.01.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 01.01.2024
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 12.01.2024
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 17.01.2024
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 02.05.2024
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 07.04.2024
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 15.01.2024
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 01.04.2024
Straka obecná (Pica pica) 09.01.2024
Kavka obecná (Corvus monedula) 13.01.2024
Havran polní (Corvus frugilegus) 09.01.2024
Vrána šedá (Corvus cornix) 01.01.2024
Vrána černá (Corvus corone) 27.01.2024
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 16.02.2024
Vrabec domácí (Passer domesticus) 01.01.2024
Vrabec polní (Passer montanus) 10.01.2024
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 01.01.2024
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 14.04.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 12.01.2024
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 02.01.2024
Konopka obecná (Linaria cannabina) 01.01.2024
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 02.01.2024
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 02.05.2024
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 01.01.2024
Strnad luční (Emberiza calandra) 01.04.2024
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 15.01.2024
Husa tundrová (Anser serrirostris) 27.01.2024

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2024 WP Year List 2024 Poslední přírůstky
305 Jaroslav Vaněk 381 Zdeněk Souček 118 Renata Hasilová 131 Renata Hasilová 17.05.2024 Pěnice slavíková Zdeněk Švajda
297 Birdwatching.cz 369 Vláďa Teplý 114 Birdwatching.cz 114 Birdwatching.cz 17.05.2024 Pěnice hnědokřídlá Zdeněk Švajda
296 Zdeněk Souček 345 Jaroslav Vaněk 109 Vratislav Ježek 109 Vratislav Ježek 17.05.2024 Pěvuška modrá Zdeněk Švajda
288 Jirka Rohlena 333 Birdwatching.cz 92 Miroslav Horák 107 Miroslav Horák 12.05.2024 Bělořit šedý Vratislav Ježek
273 Vláďa Teplý 316 Jirka Rohlena 70 Zdeněk Švajda 70 Zdeněk Švajda 09.05.2024 Šoupálek krátkoprstý Miroslav Horák
273 Pavel Mezulián 304 Jan Veber 09.05.2024 Pěnice slavíková Miroslav Horák
272 Michal Staněk 302 Michal Staněk 09.05.2024 Slavík obecný Miroslav Horák
257 Renata Hasilová 290 Renata Hasilová 09.05.2024 Jiřička obecná Miroslav Horák
247 Blancherose 273 Pavel Mezulián 08.05.2024 Volavka stříbřitá Renata Hasilová
235 Patrik 270 Martin Horyna 08.05.2024 Rákosník velký Renata Hasilová
227 Vratislav Ježek 264 Ondřej Beneš 08.05.2024 Rybák obecný Renata Hasilová
219 Vladimír Toman 248 Blancherose 08.05.2024 Polák malý Renata Hasilová
217 Martin Horyna 240 Vratislav Ježek 08.05.2024 Slavík modráček Renata Hasilová
206 Ondřej Beneš 235 Patrik 08.05.2024 Vodouš tmavý Renata Hasilová
205 Michal Hlaváč 230 Markéta Večeřová 08.05.2024 Vlha pestrá Renata Hasilová
202 Markéta Večeřová 219 Vladimír Toman 08.05.2024 Tenkozobec opačný Renata Hasilová
200 Ilona Jurečková 206 Michal Hlaváč 08.05.2024 Rorýs obecný Renata Hasilová
188 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 08.05.2024 Slípka zelenonohá Renata Hasilová
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 08.05.2024 Holub skalní/domácí Renata Hasilová
145 Jiří Šantavý 189 Miroslav Horák 07.05.2024 Rákosník velký Miroslav Horák
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 07.05.2024 Rákosník obecný Miroslav Horák
115 Josef Trojan 148 Martin Sochor 07.05.2024 Slavík modráček Miroslav Horák
107 David Kuba 140 Lukáš Novotný 07.05.2024 Lejsek šedý Birdwatching.cz
90 Radomír Zdarsa 120 Josef Trojan 06.05.2024 Volavka popelavá Zdeněk Švajda
48 Lenka Marianna 108 David Kuba 06.05.2024 Skřivan polní Zdeněk Švajda
37 Jirka Sochor 90 Radomír Zdarsa 06.05.2024 Pěnice černohlavá Zdeněk Švajda
35 Iveta Doleželová 49 Lenka Marianna 06.05.2024 Husice nilská Zdeněk Švajda
16 Tereza Froňková 37 Jirka Sochor 06.05.2024 Morčák velký Zdeněk Švajda
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 06.05.2024 Čejka chocholatá Zdeněk Švajda
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 06.05.2024 Konipas bílý Zdeněk Švajda