Druh | Poznámka | Datum |
---|---|---|
Labuť velká (Cygnus olor) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Labuť malá (Cygnus columbianus) | 30.12.2022 - pole Všeň | 30.12.2022 |
Husa polní (Anser fabalis) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Husa běločelá (Anser albifrons) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Husa velká (Anser anser) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Berneška velká (Branta canadensis) | 15.1.2022 - Račické tůně, Račice | 15.01.2022 |
Berneška bělolící (Branta leucopsis) | 22.1.2022 - pískovna Zálezlice | 22.01.2022 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) | 14.1.2022 - Račické tůně, Račice | 14.01.2022 |
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) | 20.6.2022 - Novohaklovský rybník | 20.06.2022 |
Husice liščí (Tadorna tadorna) | 10.2.2022 - Mlýnský rybník Lednice | 10.02.2022 |
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) | 28.1.2022 - Vltava u Barrandovského mostu | 28.01.2022 |
Kopřivka obecná (Anas strepera) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Čírka obecná (Anas crecca) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Ostralka štíhlá (Anas acuta) | 25.1.2022 - přívoz Lovosice | 25.01.2022 |
Čírka modrá (Anas querquedula) | 16.3.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 16.03.2022 |
Lžičák pestrý (Anas clypeata) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Polák velký (Aythya ferina) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Polák malý (Aythya nyroca) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Hohol severní (Bucephala clangula) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Polák kaholka (Aythya marila) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Hoholka lední (Clangula hyemalis) | 23.1.2022 - jezero Most | 23.01.2022 |
Turpan černý (Melanitta nigra) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Turpan hnědý (Melanitta fusca) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Morčák malý (Mergellus albellus) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Morčák prostřední (Mergus serrator) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Morčák velký (Mergus merganser) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Koroptev polní (Perdix perdix) | 19.1.2021 - Račické tůně, Račice | 19.01.2022 |
Křepelka polní (Coturnix coturnix) | 17.5.2022 - PP Písečný vrch | 17.05.2022 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) | 14.1.2022 - Chodouny | 14.01.2022 |
Potáplice malá (Gavia stellata) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Potáplice severní (Gavia arctica) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) | 16.1.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 16.01.2022 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) | 23.1.2022 - jezero Most | 23.01.2022 |
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) | 24.3.2022 - Vrbenské rybníky | 24.03.2022 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Kormorán malý (Phalacrocorax pygmeus) | 27.2.2022 - Brozany nad Ohří | 27.02.2022 |
Bukač velký (Botaurus stellaris) | 12.4.2022 - Hlohovecký rybnik | 13.04.2022 |
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) | 24.3.2022 - Vrbenské rybníky | 24.03.2022 |
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) | 15.8.2022 - jezero Cucovna | 15.08.2022 |
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) | 12.4.2022 - Nesyt | 13.04.2022 |
Volavka bílá (Ardea alba) | 1.1.2022 - Třeboutice | 01.01.2022 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Čáp černý (Ciconia nigra) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Čáp bílý (Ciconia ciconia) | 2.3.2022 - zoopark Chomutov | 02.03.2022 |
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) | 24.3.2022 - Vrbenské rybníky | 24.03.2022 |
Včelojed lesní (Pernis apivorus) | 13.5.2022 - pískovna Dobříň | 13.05.2022 |
Luňák hnědý (Milvus migrans) | 6.4.2022 - Lenešice | 06.04.2022 |
Luňák červený (Milvus milvus) | 1.1.2022 - Kletečná | 01.01.2022 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) | 12.1.2022 - pískovna Dobříň | 12.01.2022 |
Moták pochop (Circus aeruginosus) | 24.3.2022 - Vrbenské rybníky | 24.03.2022 |
Moták pilich (Circus cyaneus) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Moták lužní (Circus pygargus) | 9.7.2022 - Radešínek | 09.07.2022 |
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) | 22.1.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 22.01.2022 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) | 9.1.2022 - Libínky, Prachová | 09.01.2022 |
Káně lesní (Buteo buteo) | 1.1.2022 - Rýdeč | 01.01.2022 |
Káně rousná (Buteo lagopus) | 4.2.2022 - Heřmanický rybník | 04.02.2022 |
Orel křiklavý (Aquila pomarina) | 16.8.2022 - Radešín | 16.08.2022 |
Orlovec říční (Pandion haliaetus) | 12.4.2022 - Nesyt | 13.04.2022 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) | 16.8.2022 - Radešín | 16.08.2022 |
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) | 23.11.2022 - Radešín | 23.11.2022 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) | 3.2.2022 - Spolana Neratovice | 03.02.2022 |
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) | 14.3.2022 - Slatina Praha | 14.03.2022 |
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) | 20.6.2022 - Novohaklovský rybník | 20.06.2022 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Lyska černá (Fulica atra) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Jeřáb popelavý (Grus grus) | 4.2.2022 - Heřmanický rybník | 04.02.2022 |
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Kulík říční (Charadrius dubius) | 21.3.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 21.03.2022 |
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) | 13.5.2022 - pískovna Dobříň | 13.05.2022 |
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) | 23.2.2022 - Mšené-lázně | 23.02.2022 |
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) | 10.9.2022 - VN Nechranice | 10.09.2022 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) | 19.2.2022 - Račické tůně | 19.02.2022 |
Jespák rezavý (Calidris canutus) | 6.9.2022 - VN Nechranice | 06.09.2022 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) | 22.3.2022 - Lenešice | 22.03.2022 |
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) | 31.8.2022 - VN Nechranice | 31.08.2022 |
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) | 31.8.2022 - VN Nechranice | 31.08.2022 |
Jespák šedý (Calidris temminckii) | 26.4.2022 - Mutěnice | 27.04.2022 |
Jespák písečný (Calidris alba) | 3.9.2022 - VN Nechranice | 03.09.2022 |
Jespák obecný (Calidris alpina) | 26.3.2022 - Bezdrev | 27.03.2022 |
Jespák malý (Calidris minuta) | 3.9.2022 - VN Nechranice | 03.09.2022 |
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) | 29.3.2022 - Lenešice | 29.03.2022 |
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) | 14.3.2022 - Slatina Praha | 14.03.2022 |
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) | 20.6.2022 - Novohaklovský rybník | 20.06.2022 |
Koliha velká (Numenius arquata) | 13.8.2022 - VN Nechranice, Lenešice | 13.08.2022 |
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) | 19.1.2021 - Račické tůně, Račice | 19.01.2022 |
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) | 22.1.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 22.01.2022 |
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) | 24.3.2022 - Bezdrev | 24.03.2022 |
Vodouš šedý (Tringa nebularia) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Vodouš bahenní (Tringa glareola) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) | 24.3.2022 - Bezdrev | 25.03.2022 |
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) | 3.9.2022 - VN Nechranice | 03.09.2022 |
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) | 30.8.2022 - VN Nechranice - severozápadní část jezera | 01.09.2022 |
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) | 26.4.2022 - Mutěnice | 27.04.2022 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Racek bouřní (Larus canus) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Racek žlutonohý (Larus fuscus) | 27.12.2022 - jezero Most | 27.12.2022 |
Racek stříbřitý (Larus argentatus) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Racek středomořský (Larus michahellis) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) | 26.4.2022 - Mutěnice | 27.04.2022 |
Rybák obecný (Sterna hirundo) | 12.4.2022 - Nesyt | 13.04.2022 |
Rybák černý (Chlidonias niger) | 26.4.2022 - Mutěnice | 27.04.2022 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) | 1.1.2022 - Litoměřice | 01.01.2022 |
Holub doupňák (Columba oenas) | 1.3.2022 - Radešínek | 01.03.2022 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) | 23.2.2022 - Stromovka Praha | 23.02.2022 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) | 3.5.2022 - pískovna Dobříň | 03.05.2022 |
Kukačka obecná (Cuculus canorus) | 18.4.2022 - Milada | 18.04.2022 |
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) | 4.3.2022 - Velká Bukovina | 03.03.2022 |
Sýček obecný (Athene noctua) | 13.3.2022 - Polepy | 13.03.2022 |
Puštík obecný (Strix aluco) | 7.2.2022 - Čimický háj | 07.02.2022 |
Kalous pustovka (Asio flammeus) | 24.2.2022 - Loucká | 24.02.2022 |
Kalous ušatý (Asio otus) | 3.2.2022 - Horní Počernice | 03.02.2022 |
Rorýs obecný (Apus apus) | 16.5.2022 - golfové hřiště Praha-Zbraslav | 16.05.2022 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Vlha pestrá (Merops apiaster) | 12.5.2022 - pískovna Zálezlice | 12.05.2022 |
Dudek chocholatý (Upupa epops) | 17.5.2022 - PP Písečný vrch | 17.05.2022 |
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) | 22.4.2022 - Dunajovice | 13.04.2022 |
Žluna šedá (Picus canus) | 13.2.2022 - jezero Milada | 13.02.2022 |
Žluna zelená (Picus viridis) | 1.1.2022 - Encovany | 01.01.2022 |
Datel černý (Dryocopus martius) | 16.1.2022 - pískovna Dobříň | 16.01.2022 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) | 12.2.2022 - Dolanský rybník | 12.02.2022 |
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) | 19.1.2021 - Račické tůně, Račice | 19.01.2022 |
Skřivan lesní (Lullula arborea) | 9.3.2022 - Heřmanický rybník | 09.03.2022 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) | 16.2.2022 - Jabkenice | 16.02.2022 |
Břehule říční (Riparia riparia) | 19.4.2022 - Baraba | 19.04.2022 |
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) | 6.4.2022 - Lenešice | 06.04.2022 |
Jiřička obecná (Delichon urbicum) | 13.4.2022 - Lednice | 14.04.2022 |
Linduška lesní (Anthus trivialis) | 12.4.2022 - Dunajovice | 13.04.2022 |
Linduška luční (Anthus pratensis) | 9.3.2022 - Heřmanický rybník | 09.03.2022 |
Linduška horská (Anthus spinoletta) | 24.3.2022 - Bezdrev | 24.03.2022 |
Konipas luční (Motacilla flava) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) | 22.1.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 22.01.2022 |
Konipas bílý (Motacilla alba) | 16.1.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 16.01.2022 |
Skorec vodní (Cinclus cinclus) | 5.12.2022 - Modřanská rokle | 05.12.2022 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Pěvuška modrá (Prunella modularis) | 25.3.2022 - rybník Rod | 25.03.2022 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) | 14.1.2022 - Račické tůně, Račice | 14.01.2022 |
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) | 30.5.2022 - golfové hřiště Zbraslav | 30.05.2022 |
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) | 17.4.2022 - Lenešice | 17.04.2022 |
Slavík modráček (Luscinia svecica) | 29.3.2022 - Lenešice | 29.03.2022 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) | 23.3.2022 - Libínky | 23.03.2022 |
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) | 29.4.2022 - Milíčovské rybníky | 29.04.2022 |
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) | 21.4.2022 - Stružnické rybníky | 21.04.2022 |
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) | 14.3.2022 - Slatina Praha | 14.03.2022 |
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) | 12.4.2022 - Dunajovice | 13.04.2022 |
Kos černý (Turdus merula) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) | 5.1.2022 - Libínky, Prachová | 05.01.2022 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) | 10.3.2022 - Radovesická výsypka | 10.03.2022 |
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) | 4.4.2022 - Toušeň | 04.04.2022 |
Drozd brávník (Turdus viscivorus) | 15.1.2022 - pískovna Dobříň | 15.01.2022 |
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) | 17.4.2022 - Lenešice | 17.04.2022 |
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) | 11.4.2022 - Mutěnice | 12.04.2022 |
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) | 10.5.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 10.05.2022 |
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) | 14.4.2022 - Mutěnice | 14.04.2022 |
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) | 24.5.2022 - pískovna Dobříň | 24.05.2022 |
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) | 12.4.2022 - Hlohovecký rybník | 13.04.2022 |
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) | 1.5.2022 - pískovna Dobříň | 01.05.2022 |
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) | 15.7.2022 - Mníšek u Liberce | 16.07.2022 |
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) | 12.4.2022 - Dunajovice | 13.04.2022 |
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) | 22.3.2022 - Dobroměřický rybník | 22.03.2022 |
Pěnice slavíková (Sylvia borin) | 22.4.2022 - Hostivařská přehrada | 22.04.2022 |
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) | 9.4.2022 - Libínky | 09.04.2022 |
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) | 25.4.2022 - Milíčovský háj | 25.04.2022 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) | 26.1.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 26.01.2022 |
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) | 7.4.2022 - Vrchbělá | 07.04.2022 |
Králíček obecný (Regulus regulus) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) | 11.6.2022 - Čeňkova pila | 12.06.2022 |
Lejsek šedý (Muscicapa striata) | 4.5.2022 - zámek Veltrusy | 04.05.2022 |
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) | 23.4.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 23.04.2022 |
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) | 29.4.2022 - Bezová, Praha | 29.04.2022 |
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) | 8.3.2022 - jezero Milada | 08.03.2022 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Sýkora koňadra (Parus major) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) | 12.1.2022 - pískovna Dobříň | 12.01.2022 |
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) | 4.2.2022 - Heřmanický rybník | 04.02.2022 |
Sýkora babka (Poecile palustris) | 14.1.2022 - Račické tůně, Račice | 14.01.2022 |
Sýkora lužní (Poecile montanus) | 10.2.2022 - Mlýnský rybník Lednice | 10.02.2022 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) | 14.1.2022 - Račické tůně, Račice | 14.01.2022 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) | 25.1.2022 - přívoz Lovosice | 25.01.2022 |
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) | 22.3.2022 - Lenešice | 22.03.2022 |
Žluva hajní (Oriolus oriolus) | 4.5.2022 - zámek Veltrusy | 04.05.2022 |
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) | 18.4.2022 - Milada | 18.04.2022 |
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Straka obecná (Pica pica) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) | 23.10.2022 - Jizerka | 23.10.2022 |
Kavka obecná (Corvus monedula) | 1.1.2022 - Litoměřice | 01.01.2022 |
Havran polní (Corvus frugilegus) | 1.1.2022 - Litoměřice | 01.01.2022 |
Vrána šedá (Corvus cornix) | 9.1.2022 - Libínky, Prachová | 09.01.2022 |
Vrána černá (Corvus corone) | 1.1.2022 - Litoměřice | 01.01.2022 |
Krkavec velký (Corvus corax) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) | 23.2.2022 - Mšené-lázně | 23.02.2022 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Vrabec polní (Passer montanus) | 1.1.2022 - Libínky, Prachová | 01.01.2022 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Pěnkava jíkavec (Fringilla montifringilla) | 25.10.2022 - jezero Chmelař | 25.10.2022 |
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) | 16.3.2022 - odkaliště Spolany Neratovice | 16.03.2022 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Čížek lesní (Spinus spinus) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Konopka obecná (Linaria cannabina) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) | 14.1.2022 - Račické tůně, Račice | 14.01.2022 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Strnad luční (Emberiza calandra) | 8.1.2022 - jezero Milada | 08.01.2022 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) | 2.1.2022 - pískovna Dobříň | 02.01.2022 |
Husa tundrová (Anser serrirostris) | 1.1.2022 - jezero Milada | 01.01.2022 |
Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.