Jirka Sochor - WP Year list 2021

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 10.1.Rokytka Praha 12.02.2021
Husa velká (Anser anser) 10.1.Rokytka Praha 12.02.2021
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 10.1.Rokytka Praha 12.02.2021
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 18.4.Malá řeka,Praha zbraslav 18.04.2021
Hohol severní (Bucephala clangula) 7.4. Soutok Berunka-Vltava 08.04.2021
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 10.2.Praha Ekonomický rybník 12.02.2021
Polák kaholka (Aythya marila) 27.2.prokopské údolí 28.02.2021
Koroptev polní (Perdix perdix) 27.4. Praha černý most 27.04.2021
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 26.2. Poříčí nad Sázavou 26.02.2021
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 7.4. Soutok Berunka-Vltava 08.04.2021
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 11.1. Podvody novinářský potok 12.02.2021
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 20.2.Rokytka Praha 20.02.2021
Káně lesní (Buteo buteo) 18.3.Poříčí nad sázavou 19.03.2021
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 11.1.podbrdy 12.02.2021
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 19.4.praha13 19.04.2021
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 6.3. P13 Ekonomický rybník 09.03.2021
Lyska černá (Fulica atra) 20.2.Rokytka Praha 20.02.2021
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 27.2.prokopské údolí 28.02.2021
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 10.1.rokytka Praha 12.02.2021
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 24.2. Praha šeberák 25.02.2021
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1Praha 12.02.2021
Holub doupňák (Columba oenas) 16.2.Praha 13 17.02.2021
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 26.2. Poříčí nad Sázavou 26.02.2021
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 26.4. Břežanské údolí 27.04.2021
Žluna šedá (Picus canus) 27.2.prokopské údolí 28.02.2021
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 9.3. Praha 13 09.03.2021
Skřivan polní (Alauda arvensis) 22.2 poříčí nad sázavou 22.02.2021
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 26.2. Poříčí nad Sázavou 26.02.2021
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 27.4. u Čáslavi 27.04.2021
Linduška luční (Anthus pratensis) 26.2. Poříčí nad Sázavou 26.02.2021
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 24.4.praha zbraslav 24.04.2021
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 16.5. Velký Chlumec u Dobříše 16.05.2021
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 4.4.prokopské údolí 04.04.2021
Kos černý (Turdus merula) 16.2.Praha 13 17.02.2021
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 4.4.prokopské údolí 04.04.2021
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 7.4. Soutok Berunka-Vltava 08.04.2021
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 17.2.Praha 4 17.02.2021
Sýkora koňadra (Parus major) 2.2.Praha 13 12.02.2021
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 10.3.praha13 10.03.2021
Sýkora babka (Poecile palustris) 14.2Velký chlumec u Dobříše 14.02.2021
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 11.4. Osov u Dobříše 12.04.2021
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 10.3.praha4 10.03.2021
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 4.4.prokopské údolí 04.04.2021
Straka obecná (Pica pica) 12.2.praha13 12.02.2021
Kavka obecná (Corvus monedula) 20.2.Rokytka Praha 20.02.2021
Havran polní (Corvus frugilegus) 18.3.Poříčí nad sázavou 19.03.2021
Vrána černá (Corvus corone) 8.3.praha 5 09.03.2021
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 10.3.praha4 11.03.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) 14.2Velký chlumec u Dobříše 14.02.2021
Vrabec polní (Passer montanus) 25.2. Sibřina 25.02.2021
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 9.4. Praha 13 09.04.2021
Zvonek zelený (Chloris chloris) 4.4.prokopské údolí 04.04.2021
Čížek lesní (Spinus spinus) Praha Komořany 18.4. 18.04.2021
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 4.4.prokopské údolí 04.04.2021

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte