Josef Trojan - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 12.07.2021
Husa velká (Anser anser) 10.07.2021
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 10.07.2021
Kopřivka obecná (Anas strepera) 10.07.2021
Čírka obecná (Anas crecca) 10.07.2021
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 10.07.2021
Čírka modrá (Anas querquedula) 10.07.2021
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 10.07.2021
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 10.07.2021
Polák velký (Aythya ferina) 10.07.2021
Hohol severní (Bucephala clangula) 10.07.2021
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 10.07.2021
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 10.07.2021
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 10.07.2021
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 10.07.2021
Volavka bílá (Ardea alba) 10.07.2021
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 10.07.2021
Čáp černý (Ciconia nigra) 10.07.2021
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 10.07.2021
Luňák červený (Milvus milvus) 10.07.2021
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 10.07.2021
Moták pochop (Circus aeruginosus) 10.07.2021
Káně lesní (Buteo buteo) 10.07.2021
Káně rousná (Buteo lagopus) 10.07.2021
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 10.07.2021
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 10.07.2021
Lyska černá (Fulica atra) 10.07.2021
Jeřáb popelavý (Grus grus) 10.07.2021
Kulík říční (Charadrius dubius) 10.07.2021
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 10.07.2021
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 10.07.2021
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 10.07.2021
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 10.07.2021
Jespák šedý (Calidris temminckii) 10.07.2021
Vodouš malý (Xenus cinereus) 10.07.2021
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 10.07.2021
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 10.07.2021
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 10.07.2021
Holub doupňák (Columba oenas) 10.07.2021
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 10.07.2021
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 10.07.2021
Rorýs obecný (Apus apus) 10.07.2021
Žluna šedá (Picus canus) 10.07.2021
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 10.07.2021
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 10.07.2021
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 10.07.2021
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 10.07.2021
Linduška luční (Anthus pratensis) 10.07.2021
Konipas horský (Motacilla cinerea) 10.07.2021
Konipas bílý (Motacilla alba) 10.07.2021
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 10.07.2021
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 10.07.2021
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 10.07.2021
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 10.07.2021
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 10.07.2021
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 10.07.2021
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 10.07.2021
Kos černý (Turdus merula) 10.07.2021
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 10.07.2021
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 10.07.2021
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 10.07.2021
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 10.07.2021
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 10.07.2021
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 10.07.2021
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 10.07.2021
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 10.07.2021
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 10.07.2021
Sýkora koňadra (Parus major) 10.07.2021
Sýkora lužní (Poecile montanus) 10.07.2021
Brhlík lesní (Sitta europaea) 10.07.2021
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 10.07.2021
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 10.07.2021
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 10.07.2021
Straka obecná (Pica pica) 10.07.2021
Havran polní (Corvus frugilegus) 10.07.2021
Vrána černá (Corvus corone) 10.07.2021
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 10.07.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) 10.07.2021
Vrabec polní (Passer montanus) 10.07.2021
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 10.07.2021
Zvonek zelený (Chloris chloris) 10.07.2021
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 10.07.2021
Čížek lesní (Spinus spinus) 10.07.2021
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 10.07.2021
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 10.07.2021
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 10.07.2021
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 10.07.2021

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Petr Suvorov

Petr Suvorov

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2021 WP Year List 2021 Poslední přírůstky
302 Jaroslav Vaněk 369 Vláďa Teplý 232 Jirka Rohlena 233 Jaroslav Vaněk 18.11.2021 Jestřáb lesní Luboš Klikar
291 Birdwatching.cz 340 Jaroslav Vaněk 231 Jaroslav Vaněk 232 Jirka Rohlena 18.11.2021 Husa běločelá Luboš Klikar
276 Jirka Rohlena 325 Birdwatching.cz 215 Pavel Mezulián 215 Pavel Mezulián 18.11.2021 Konopka žlutozobá Jaroslav Vaněk
273 Vláďa Teplý 303 Jan Veber 178 Markéta Večeřová 194 Markéta Večeřová 18.11.2021 Polák kaholka Jaroslav Vaněk
267 Michal Staněk 286 Renata Hasilová 170 Michal Staněk 171 Michal Staněk 18.11.2021 Sněhule severní Jaroslav Vaněk
266 Pavel Mezulián 281 Jirka Rohlena 168 Birdwatching.cz 168 Birdwatching.cz 13.11.2021 Chaluha velká Pavel Mezulián
252 Renata Hasilová 281 Michal Staněk 156 Vratislav Ježek 156 Vratislav Ježek 13.11.2021 Potáplice malá Pavel Mezulián
246 Blancherose 266 Pavel Mezulián 150 Vláďa Teplý 150 Vláďa Teplý 11.11.2021 Potáplice malá Birdwatching.cz
219 Vladimír Toman 264 Ondřej Beneš 143 Luboš Klikar 150 Blancherose 11.11.2021 Konopka žlutozobá Jirka Rohlena
206 Ondřej Beneš 247 Blancherose 139 Michal Hlaváč 144 Luboš Klikar 10.11.2021 Sněhule severní Jirka Rohlena
203 Vratislav Ježek 239 Martin Horyna 137 Blancherose 139 Michal Hlaváč 10.11.2021 Chaluha velká Birdwatching.cz
202 Markéta Večeřová 230 Markéta Večeřová 136 Renata Hasilová 136 Renata Hasilová 04.11.2021 Potáplice malá Jirka Rohlena
201 Michal Hlaváč 220 Vratislav Ježek 96 Zdeněk Švajda 96 Zdeněk Švajda 04.11.2021 Potápka žlutorohá Jirka Rohlena
200 Ilona Jurečková 219 Vladimír Toman 93 Jirka Sochor 93 Jirka Sochor 02.11.2021 Husice rezavá Pavel Mezulián
193 Martin Horyna 202 Michal Hlaváč 84 Jindřich 84 Jindřich 02.11.2021 Berneška tmavá Pavel Mezulián
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 75 Miroslav Horák 75 Miroslav Horák 31.10.2021 Skorec vodní Michal Hlaváč
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 74 Josef Trojan 74 Josef Trojan 31.10.2021 Káně rousná Michal Hlaváč
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 26.10.2021 Ústřičník velký Jaroslav Vaněk
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 26.10.2021 Břehouš rudý Pavel Mezulián
107 David Kuba 148 Martin Sochor 26.10.2021 Kulík bledý Pavel Mezulián
90 Radomír Zdarsa 140 Lukáš Novotný 26.10.2021 Ústřičník velký Pavel Mezulián
87 Josef Trojan 108 David Kuba 23.10.2021 Sýkořice vousatá Jirka Rohlena
48 Lenka Marianna 90 Radomír Zdarsa 23.10.2021 Turpan černý Jirka Rohlena
35 Iveta Doleželová 87 Josef Trojan 18.10.2021 Sýkořice vousatá Jaroslav Vaněk
16 Tereza Froňková 49 Lenka Marianna 18.10.2021 Kulík bledý Jaroslav Vaněk
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 18.10.2021 Kachnička mandarinská Jaroslav Vaněk
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 17.10.2021 Strakapoud prostřední Luboš Klikar
11 Lenka Hodačová 16.10.2021 Sýkora uhelníček Luboš Klikar
6 Daniel Horálek 08.10.2021 Jespák obecný Markéta Večeřová
1 Pepa z Mrákova 03.10.2021 Kulík bledý Jirka Rohlena