Vláďa Teplý - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 13.09.2016
Labuť malá (Cygnus columbianus) 13.09.2016
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 13.09.2016
Husa polní (Anser fabalis) 13.09.2016
Husa běločelá (Anser albifrons) 13.09.2016
Husa velká (Anser anser) 13.09.2016
Husa indická (Anser indicus) 21.09.2018
Berneška velká (Branta canadensis) 13.09.2016
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 13.09.2016
Berneška tmavá (Branta bernicla) 21.09.2018
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 13.09.2016
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 13.09.2016
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 13.09.2016
Husice liščí (Tadorna tadorna) 13.09.2016
Pižmovka ostruhatá (Sarkidiornis melanotos) 21.09.2018
Kachnička karolinská (Aix sponsa) 21.09.2018
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 13.09.2016
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 13.09.2016
Kopřivka obecná (Anas strepera) 13.09.2016
Čírka obecná (Anas crecca) 13.09.2016
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 13.09.2016
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 13.09.2016
Čírka modrá (Anas querquedula) 13.09.2016
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 13.09.2016
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 13.09.2016
Polák velký (Aythya ferina) 13.09.2016
Polák malý (Aythya nyroca) 13.09.2016
Hohol severní (Bucephala clangula) 13.09.2016
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 13.09.2016
Polák kaholka (Aythya marila) 13.09.2016
Kajka mořská (Somateria mollissima) 13.09.2016
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 21.12.2016
Turpan černý (Melanitta nigra) 13.09.2016
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 13.09.2016
Morčák malý (Mergellus albellus) 13.09.2016
Morčák chocholatý (Mergus cucullatus) 21.09.2018
Morčák prostřední (Mergus serrator) 13.09.2016
Morčák velký (Mergus merganser) 14.09.2016
Kachnice kaštanová (Oxyura jamaicensis) 21.09.2018
Jeřábek lesní (Bonasa bonasia) 14.09.2016
Tetřívek obecný (Lyrurus tetrix) 13.09.2016
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) 13.09.2016
Velekur kaspický (Tetraogallus caspius) 21.09.2018
Orebice horská (Alectoris graeca) 21.09.2018
Orebice čukar (Alectoris chukar) 21.09.2018
Orebice rudá (Alectoris rufa) 21.09.2018
Koroptev polní (Perdix perdix) 13.09.2016
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 13.09.2016
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 13.09.2016
Potáplice malá (Gavia stellata) 13.09.2016
Potáplice severní (Gavia arctica) 13.09.2016
Potáplice lední (Gavia immer) 26.11.2018
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 13.09.2016
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 13.09.2016
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 13.09.2016
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 13.09.2016
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 13.09.2016
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 13.09.2016
Kormorán malý (Phalacrocorax pygmeus) 13.09.2016
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) 21.09.2018
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) 21.09.2018
Bukač velký (Botaurus stellaris) 13.09.2016
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 13.09.2016
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 13.09.2016
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 21.09.2018
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 21.09.2018
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 13.09.2016
Volavka bílá (Ardea alba) 13.09.2016
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 13.09.2016
Volavka červená (Ardea purpurea) 13.09.2016
Čáp černý (Ciconia nigra) 13.09.2016
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 13.09.2016
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 21.09.2018
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 27.09.2017
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) 21.09.2018
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 13.09.2016
Luněc šedý (Elanus caeruleus) 21.09.2018
Luňák hnědý (Milvus migrans) 13.09.2016
Luňák červený (Milvus milvus) 13.09.2016
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 14.09.2016
Orlosup bradatý (Gypaetus barbatus) 21.09.2018
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) 21.09.2018
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 21.09.2018
Sup hnědý (Aegypius monachus) 21.09.2018
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) 21.09.2018
Moták pochop (Circus aeruginosus) 13.09.2016
Moták pilich (Circus cyaneus) 13.09.2016
Moták stepní (Circus macrourus) 13.09.2016
Moták lužní (Circus pygargus) 13.09.2016
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 13.09.2016
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 13.09.2016
Krahujec krátkoprstý (Accipiter brevipes) 21.09.2018
Káně lesní (Buteo buteo) 13.09.2016
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 13.09.2016
Káně rousná (Buteo lagopus) 13.09.2016
Orel volavý (Aquila clanga) 21.09.2018
Orel křiklavý (Aquila pomarina) 13.09.2016
Orel iberský (Aquila adalberti) 21.09.2018
Orel královský (Aquila heliaca) 19.09.2016
Orel skalní (Aquila chrysaetos) 21.09.2018
Orel jestřábí (Aquila fasciata) 21.09.2018
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 13.09.2016
Poštolka jižní (Falco naumanni) 21.09.2018
Orel nejmenší (Aquila pennata) 21.09.2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 13.09.2016
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 13.09.2016
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 13.09.2016
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 13.09.2016
Raroh velký (Falco cherrug) 14.09.2016
Raroh lovecký (Falco rusticolus) 13.09.2016
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 13.09.2016
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 13.09.2016
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 13.09.2016
Chřástal malý (Porzana parva) 13.09.2016
Chřástal polní (Crex crex) 14.09.2016
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 13.09.2016
Slípka modrá (Porphyrio porphyrio) 21.09.2018
Lyska černá (Fulica atra) 13.09.2016
Lyska hřebenatá (Fulica cristata) 21.09.2018
Jeřáb popelavý (Grus grus) 13.09.2016
Drop malý (Tetrax tetrax) 21.09.2018
Drop velký (Otis tarda) 21.09.2018
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 02.09.2018
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 13.09.2016
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 13.09.2016
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) 27.09.2017
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) 21.09.2018
Kulík říční (Charadrius dubius) 13.09.2016
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 13.09.2016
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) 21.09.2018
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) 21.09.2018
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 13.09.2016
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 13.09.2016
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 13.09.2016
Jespák rezavý (Calidris canutus) 13.09.2016
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 13.09.2016
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 04.09.2018
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 13.09.2016
Jespák šedý (Calidris temminckii) 13.09.2016
Jespák písečný (Calidris alba) 13.09.2016
Jespák obecný (Calidris alpina) 13.09.2016
Jespák malý (Calidris minuta) 13.09.2016
Jespák skvrnitý (Calidris melanotos) 26.09.2018
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 13.09.2016
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 13.09.2016
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 13.09.2016
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 19.09.2016
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 27.09.2017
Koliha malá (Numenius phaeopus) 13.09.2016
Koliha velká (Numenius arquata) 13.09.2016
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 13.09.2016
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 13.09.2016
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 13.09.2016
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 14.09.2016
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 13.09.2016
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 13.09.2016
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 13.09.2016
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) 13.09.2016
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) 27.09.2017
Chaluha pomořanská (Stercorarius pomarinus) 13.11.2016
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) 13.09.2016
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 13.09.2016
Racek tenkozobý (Larus genei) 21.09.2018
Racek Audouinův (Larus audouinii) 21.09.2018
Racek bouřní (Larus canus) 13.09.2016
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 13.09.2016
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 13.09.2016
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 13.09.2016
Racek středomořský (Larus michahellis) 13.09.2016
Racek polární (Larus glaucoides) 13.09.2016
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) 21.09.2018
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 13.09.2016
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) 21.09.2018
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 27.09.2017
Rybák obecný (Sterna hirundo) 13.09.2016
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) 21.09.2018
Rybák malý (Sternula albifrons) 13.09.2016
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 13.09.2016
Rybák černý (Chlidonias niger) 13.09.2016
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera) 13.09.2016
Holub skalní/domácí (Columba livia) 13.09.2016
Holub doupňák (Columba oenas) 13.09.2016
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 13.09.2016
Hrdlička chechtavá (Streptopelia risoria) 21.09.2018
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 13.09.2016
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 14.09.2016
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) 22.09.2018
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 13.09.2016
Sova pálená (Tyto alba) 13.09.2016
Výreček malý (Otus scops) 21.09.2018
Výr velký (Bubo bubo) 13.09.2016
Sovice krahujová (Surnia ulula) 21.09.2018
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 13.09.2016
Sýček obecný (Athene noctua) 13.09.2016
Puštík obecný (Strix aluco) 13.09.2016
Puštík bělavý (Strix uralensis) 21.09.2018
Kalous pustovka (Asio flammeus) 13.09.2016
Kalous ušatý (Asio otus) 13.09.2016
Sýc rousný (Aegolius funereus) 13.09.2016
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 13.09.2016
Rorýs obecný (Apus apus) 14.09.2016
Rorýs velký (Apus melba) 21.09.2018
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 13.09.2016
Vlha pestrá (Merops apiaster) 13.09.2016
Mandelík hajní (Coracias garrulus) 21.09.2018
Dudek chocholatý (Upupa epops) 13.09.2016
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 13.09.2016
Žluna šedá (Picus canus) 13.09.2016
Žluna zelená (Picus viridis) 13.09.2016
Datel černý (Dryocopus  martius) 13.09.2016
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 13.09.2016
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 21.09.2018
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 13.09.2016
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 13.09.2016
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 19.09.2016
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 13.09.2016
Kalandra zpěvná (Melanocorypha calandra) 21.09.2018
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) 21.09.2018
Skřivánek menší (Calandrella rufescens) 21.09.2018
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 13.09.2016
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) 21.09.2018
Skřivan lesní (Lullula arborea) 13.09.2016
Skřivan polní (Alauda arvensis) 13.09.2016
Břehule říční (Riparia riparia) 13.09.2016
Břehule skalní (Hirundo rupestris) 21.09.2018
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 13.09.2016
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 14.09.2016
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) 21.09.2018
Linduška úhorní (Anthus campestris) 13.09.2016
Linduška lesní (Anthus trivialis) 13.09.2016
Linduška luční (Anthus pratensis) 13.09.2016
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) 13.09.2016
Linduška horská (Anthus spinoletta) 13.09.2016
Konipas luční (Motacilla flava) 13.09.2016
Konipas citronový (Motacilla citreola) 13.09.2016
Konipas horský (Motacilla cinerea) 13.09.2016
Konipas bílý (Motacilla alba) 13.09.2016
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) 21.09.2018
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 13.09.2016
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 13.09.2016
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 13.09.2016
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 13.09.2016
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) 13.09.2016
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) 21.09.2018
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 13.09.2016
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) 13.09.2016
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 13.09.2016
Slavík modráček (Luscinia svecica) 13.09.2016
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 13.09.2016
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 13.09.2016
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 13.09.2016
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 13.09.2016
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) 21.09.2018
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 13.09.2016
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) 21.09.2018
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) 21.09.2018
Skalník modrý (Monticola solitarius) 21.09.2018
Kos horský (Turdus torquatus) 13.09.2016
Kos černý (Turdus merula) 13.09.2016
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 13.09.2016
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 13.09.2016
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 13.09.2016
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 13.09.2016
Cetie jižní (Cettia cetti) 21.09.2018
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) 21.09.2018
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 13.09.2016
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 13.09.2016
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 13.09.2016
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) 21.09.2018
Sedmihlásek olivový (Hippolais olivetorum) 21.09.2018
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 13.09.2016
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) 22.09.2018
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) 21.09.2018
Rákosník ostřicový (Acrocephalus paludicola) 21.09.2018
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 13.09.2016
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 13.09.2016
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 13.09.2016
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 13.09.2016
Pěnice kaštanová (Sylvia undata) 22.09.2018
Pěnice brýlatá (Sylvia conspicillata) 21.09.2018
Pěnice vousatá (Sylvia cantillans) 21.09.2018
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) 21.09.2018
Pěnice mistrovská (Sylvia hortensis) 21.09.2018
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) 21.09.2018
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) 13.09.2016
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 13.09.2016
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 13.09.2016
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 13.09.2016
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 13.09.2016
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) 13.09.2016
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) 21.09.2018
Budníček horský (Phylloscopus bonelli) 21.09.2018
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 13.09.2016
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 13.09.2016
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 13.09.2016
Králíček obecný (Regulus regulus) 13.09.2016
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 13.09.2016
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 13.09.2016
Lejsek malý (Ficedula parva) 13.09.2016
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 13.09.2016
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 13.09.2016
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 13.09.2016
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 13.09.2016
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 13.09.2016
Sýkora koňadra (Parus major) 13.09.2016
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 13.09.2016
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 13.09.2016
Sýkora babka (Poecile palustris) 13.09.2016
Sýkora lužní (Poecile montanus) 13.09.2016
Brhlík lesní (Sitta europaea) 13.09.2016
Brhlík skalní (Sitta neumayer) 21.09.2018
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 13.09.2016
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 13.09.2016
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 13.09.2016
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 13.09.2016
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 13.09.2016
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 13.09.2016
Ťuhýk menší (Lanius minor) 21.09.2018
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 13.09.2016
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) 21.09.2018
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) 21.09.2018
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 13.09.2016
Sojka zlověstná (Perisoreus infaustus) 21.09.2018
Straka modrá (Cyanopica cyanus) 21.09.2018
Straka obecná (Pica pica) 13.09.2016
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 13.09.2016
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 21.09.2018
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) 21.09.2018
Kavka obecná (Corvus monedula) 13.09.2016
Havran polní (Corvus frugilegus) 13.09.2016
Vrána šedá (Corvus cornix) 13.09.2016
Vrána černá (Corvus corone) 13.09.2016
Krkavec velký (Corvus corax) 13.09.2016
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) 21.09.2018
Špaček černý (Sturnus unicolor) 21.09.2018
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 13.09.2016
Špaček růžový (Pastor roseus) 21.09.2018
Majna obecná (Acridotheres tristis) 21.09.2018
Vrabec domácí (Passer domesticus) 13.09.2016
Vrabec italský (Passer italiae) 21.09.2018
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) 21.09.2018
Vrabec polní (Passer montanus) 13.09.2016
Vrabec skalní (Petronia petronia) 21.09.2018
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) 21.09.2018
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 13.09.2016
Pěnkava jíkavec (Fringilla montifringilla) 13.09.2016
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 13.09.2016
Zvonohlík citronový (Carduelis citrinella) 21.09.2018
Zvonek zelený (Chloris chloris) 13.09.2016
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 13.09.2016
Čížek lesní (Spinus spinus) 13.09.2016
Konopka obecná (Linaria cannabina) 13.09.2016
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) 13.09.2016
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) 13.09.2016
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 13.09.2016
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 13.09.2016
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 13.09.2016
Hýl křivčí (Pinicola enucleator) 13.09.2016
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 13.09.2016
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 13.09.2016
Strnad severní (Calcarius lapponicus) 21.09.2018
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 13.09.2016
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 13.09.2016
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) 21.09.2018
Strnad viničný (Emberiza cia) 21.09.2018
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 13.09.2016
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) 21.09.2018
Strnad luční (Emberiza calandra) 13.09.2016
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 13.09.2016

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Petr Suvorov

Petr Suvorov

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2021 WP Year List 2021 Poslední přírůstky
302 Jaroslav Vaněk 369 Vláďa Teplý 232 Jirka Rohlena 233 Jaroslav Vaněk 18.11.2021 Jestřáb lesní Luboš Klikar
291 Birdwatching.cz 340 Jaroslav Vaněk 231 Jaroslav Vaněk 232 Jirka Rohlena 18.11.2021 Husa běločelá Luboš Klikar
276 Jirka Rohlena 325 Birdwatching.cz 215 Pavel Mezulián 215 Pavel Mezulián 18.11.2021 Konopka žlutozobá Jaroslav Vaněk
273 Vláďa Teplý 303 Jan Veber 178 Markéta Večeřová 194 Markéta Večeřová 18.11.2021 Polák kaholka Jaroslav Vaněk
267 Michal Staněk 286 Renata Hasilová 170 Michal Staněk 171 Michal Staněk 18.11.2021 Sněhule severní Jaroslav Vaněk
266 Pavel Mezulián 281 Jirka Rohlena 168 Birdwatching.cz 168 Birdwatching.cz 13.11.2021 Chaluha velká Pavel Mezulián
252 Renata Hasilová 281 Michal Staněk 156 Vratislav Ježek 156 Vratislav Ježek 13.11.2021 Potáplice malá Pavel Mezulián
246 Blancherose 266 Pavel Mezulián 150 Vláďa Teplý 150 Vláďa Teplý 11.11.2021 Potáplice malá Birdwatching.cz
219 Vladimír Toman 264 Ondřej Beneš 143 Luboš Klikar 150 Blancherose 11.11.2021 Konopka žlutozobá Jirka Rohlena
206 Ondřej Beneš 247 Blancherose 139 Michal Hlaváč 144 Luboš Klikar 10.11.2021 Sněhule severní Jirka Rohlena
203 Vratislav Ježek 239 Martin Horyna 137 Blancherose 139 Michal Hlaváč 10.11.2021 Chaluha velká Birdwatching.cz
202 Markéta Večeřová 230 Markéta Večeřová 136 Renata Hasilová 136 Renata Hasilová 04.11.2021 Potáplice malá Jirka Rohlena
201 Michal Hlaváč 220 Vratislav Ježek 96 Zdeněk Švajda 96 Zdeněk Švajda 04.11.2021 Potápka žlutorohá Jirka Rohlena
200 Ilona Jurečková 219 Vladimír Toman 93 Jirka Sochor 93 Jirka Sochor 02.11.2021 Husice rezavá Pavel Mezulián
193 Martin Horyna 202 Michal Hlaváč 84 Jindřich 84 Jindřich 02.11.2021 Berneška tmavá Pavel Mezulián
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 75 Miroslav Horák 75 Miroslav Horák 31.10.2021 Skorec vodní Michal Hlaváč
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 74 Josef Trojan 74 Josef Trojan 31.10.2021 Káně rousná Michal Hlaváč
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 26.10.2021 Ústřičník velký Jaroslav Vaněk
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 26.10.2021 Břehouš rudý Pavel Mezulián
107 David Kuba 148 Martin Sochor 26.10.2021 Kulík bledý Pavel Mezulián
90 Radomír Zdarsa 140 Lukáš Novotný 26.10.2021 Ústřičník velký Pavel Mezulián
87 Josef Trojan 108 David Kuba 23.10.2021 Sýkořice vousatá Jirka Rohlena
48 Lenka Marianna 90 Radomír Zdarsa 23.10.2021 Turpan černý Jirka Rohlena
35 Iveta Doleželová 87 Josef Trojan 18.10.2021 Sýkořice vousatá Jaroslav Vaněk
16 Tereza Froňková 49 Lenka Marianna 18.10.2021 Kulík bledý Jaroslav Vaněk
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 18.10.2021 Kachnička mandarinská Jaroslav Vaněk
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 17.10.2021 Strakapoud prostřední Luboš Klikar
11 Lenka Hodačová 16.10.2021 Sýkora uhelníček Luboš Klikar
6 Daniel Horálek 08.10.2021 Jespák obecný Markéta Večeřová
1 Pepa z Mrákova 03.10.2021 Kulík bledý Jirka Rohlena