Vratislav Ježek - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 6.2.2010 Benátky n/J Jizera 15.05.2019
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 4.5. Chropyně 06.05.2019
Husa polní (Anser fabalis) 16.10.2011 Tchořovice ryb.Radov 14.03.2017
Husa běločelá (Anser albifrons) 9.9.2012 Rakousko Nezider 14.03.2017
Husa velká (Anser anser) 25.9.2011 Kasejovice ryb.Újezdský 14.03.2017
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 18.12.2013 Praha Střelecký ostrov 14.03.2017
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 15.4.2013 Průhonice Dendrologická zahrada 22.03.2017
Husice liščí (Tadorna tadorna) 9.9.2012 Rakousko Nezider 14.03.2017
Kachnička karolinská (Aix sponsa) 3.1.2014 Praha Stromovka 14.03.2017
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 3.3.2011 Praha Kampa 14.03.2017
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) zima 2011 Benátky n/J Tůně 14.03.2017
Kopřivka obecná (Anas strepera) 15.10.2011 Putim ryb.Řežabinec 14.03.2017
Čírka obecná (Anas crecca) 24.11.2011 Průhonice DZ 14.03.2017
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) prosinec 2009 Průhonice DZ 22.03.2017
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 18.3. 2012 Praha Dubeč ryb.Slatina 14.03.2017
Čírka modrá (Anas querquedula) 24.3.2012 Nová ves ryb.Široký 14.03.2017
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 30.9.2010 Průhonice DZ 14.03.2017
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 11.2.2012 Praha Vltava 14.03.2017
Polák velký (Aythya ferina) 20.2.2010 Praha Troja Vltava 14.03.2017
Polák malý (Aythya nyroca) 11.6.2011 Průhonice DZ 14.03.2017
Hohol severní (Bucephala clangula) 8.1.2011 Praha Troja Vltava 14.03.2017
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 20.2.2010 Praha Troja Vltava 14.03.2017
Polák kaholka (Aythya marila) 8.1.2012 Praha Troja Vltava 14.03.2017
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 10.2.2013 Praha Troja Vltava 14.03.2017
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 29.12.2016 Lázně Toušeň Jezero 14.03.2017
Morčák malý (Mergellus albellus) 8.1.2011 Praha Troja-Vltava 16.03.2017
Morčák velký (Mergus merganser) 6.2.2010 Benátky n/J Jizera 14.03.2017
Koroptev polní (Perdix perdix) 14.3.2010 Průhonice 16.03.2017
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) 14.10.2013 Průhonice 16.03.2017
Bažant obecný (Phasianus colchicus) prosinec 2009 Průhonice 16.03.2017
Potáplice malá (Gavia stellata) 27.12.2013 Staré Ždánice-písník Oplatil 16.03.2017
Potáplice severní (Gavia arctica) 15.2.2014 vod.nád.Nechranice 16.03.2017
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 20.2.2010 Praha Troja-Vltava 16.03.2017
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 20.2.2010 Praha Troja-Vltava 16.03.2017
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 7.1.2012 Lhota-Lhotské jezero 16.03.2017
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 7.7.2012 České Budějovice-Vrbenské ryb. 16.03.2017
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) prosinec 2009 Průhonice DZ 16.03.2017
Kormorán malý (Phalacrocorax pygmeus) 13.7.2011 Chorvatsko-Vranské jezero 16.03.2017
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 14.7.2012 Praha Dubeč-Slatina 16.03.2017
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 9.5.2011 Průhonice DZ 16.03.2017
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 8.7.2011 Maďarsko-Malý Balaton 16.03.2017
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 21.5.2016 České Budějovice-Haklovy Dvory 16.03.2017
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 13.7.2011 Chorvatsko-Vranské jezero 16.03.2017
Volavka bílá (Ardea alba) 3.2.2010 Průhonice 16.03.2017
Volavka popelavá (Ardea cinerea) prosinec2009 Průhonice DZ 16.03.2017
Volavka červená (Ardea purpurea) 13.7.2011 Chorvatsko-Vranské jezero 16.03.2017
Čáp černý (Ciconia nigra) 6.4.2011 Průhonice 16.03.2017
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 23.4.2010 Rožmitál pod Třemšínem 16.03.2017
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 7.7.2012 České Budějovice-Vrbenské ryb. 16.03.2017
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 13.5.2013 2013 Lanžhot 16.03.2017
Luňák hnědý (Milvus migrans) 30.4.2013 Záhorčičky 16.03.2017
Luňák červený (Milvus milvus) 29.5.2011 Řesanice 16.03.2017
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) srpen 2010 Řesanice 16.03.2017
Moták pochop (Circus aeruginosus) duben 2010 Průhonice 16.03.2017
Moták pilich (Circus cyaneus) 17.11.2012 Milovice-letiště 16.03.2017
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 9.9.2012 Rakousko-Nezider 16.03.2017
Krahujec obecný (Accipiter nisus) červenec 2010 Pálava 16.03.2017
Káně lesní (Buteo buteo) prosinec 2009 Průhonice 16.03.2017
Káně rousná (Buteo lagopus) 7.1.2012 Tišice 16.03.2017
Orel královský (Aquila heliaca) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 16.03.2017
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 16.10.2011 Tchořovice ryb.Radov 16.03.2017
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 3.2.2010 Praha-Šeberov 16.03.2017
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 8.9.2012 Maďarsko-Nezider 16.03.2017
Ostříž lesní (Falco subbuteo) říjen 2010 Průhonice DZ 16.03.2017
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 24.1.2013 Praha-Dětský ostrov 16.03.2017
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 20.2.2010 Praha-Troja ZOO 16.03.2017
Lyska černá (Fulica atra) 20.2.2010 Praha-Troja Vltava 16.03.2017
Jeřáb popelavý (Grus grus) 6.4.2014 Jestřebí 16.03.2017
Drop velký (Otis tarda) Rakousko-np.Bewahrungs zone Tadten 16.03.2017
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 29.7.2014 Praha-Troja Vltava (ostrůvek) 16.03.2017
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 13.7.2013 Chorvatsko-Vranské jezero 16.03.2017
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 19.03.2017
Kulík říční (Charadrius dubius) 8.9.2012 Rakousko Warmsee Apelton Darscholaeke 19.03.2017
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 8.9.2012 Rakousko Warmsee Apelton Darscholaeke 20.03.2017
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 6.10. 2018 Hortobágy-Maďarsko 08.10.2018
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 4.5. Mutěnice 06.05.2019
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 17.4.2010 Hlušice-pole 20.03.2017
Jespák rezavý (Calidris canutus) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 9.9. V.N.Rozkoš Provodov-Šonov 13.09.2018
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 22.8.2015 Tchořovice ryb.Starý 20.03.2017
Jespák šedý (Calidris temminckii) 26.8. Tchořovice 04.01.2018
Jespák písečný (Calidris alba) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Jespák obecný (Calidris alpina) 8.9.2012 Rakousko Warmsee Apelton Darscholaeke 20.03.2017
Jespák malý (Calidris minuta) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 6.10. Hortobágy-Maďarsko 08.10.2018
Koliha velká (Numenius arquata) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) červenec 2010 Lednice ryb.Mlýnský 20.03.2017
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 16.10.2011 Záhorčičky ryb.Nové Záhorčičky 20.03.2017
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) Rakousko Nezider-Podersdorf am see 20.03.2017
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 6.10. Hortobágy-Maďarsko 08.10.2018
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 12.8.2012 Chleby ryb.Velký Chlebský 20.03.2017
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 10.5.2015 Mutěnické ryb. 20.03.2017
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 8.9.2012 Maďarsko Újakoi-Rétek 20.03.2017
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) 10.5.2015 Mutěnické ryb. 20.03.2017
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 20.2.2012 Praha Troja-Vltava 21.03.2017
Racek bouřní (Larus canus) 1.2.2013 Praha Kampa-Vltava 21.03.2017
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 12.5.2013 Lednice ryb.Hlohovecký 21.03.2017
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 15.7.2011 Chorvatsko Kornatské ostrovy 21.03.2017
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 3.3.2011 Praha Kampa-Vltava 21.03.2017
Racek šedý (Larus hyperboreus) 29.1.2012 Praha Vltava-u Karlova mostu 21.03.2017
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 4.5. Chropyně 06.05.2019
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 26.8. Tchořovice 04.01.2018
Rybák obecný (Sterna hirundo) červenec 2010 Lednice ryb.Mlýnský 21.03.2017
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 4.5. Mutěnice 06.05.2019
Rybák černý (Chlidonias niger) 6.4.2014 Zahrádky ryb.Novozámecký 21.03.2017
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera) 13.7.2011 Chorvatsko Vranské jezero 21.03.2017
Holub skalní/domácí (Columba livia) 11.2.2012 Praha-pod Karlovým mostem 21.03.2017
Holub doupňák (Columba oenas) 14.7. 2019 Řesanice 26.08.2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 2.4.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) prosinec 2009 Průhonice 21.03.2017
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 29.4.2013 Řesanice 21.03.2017
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 7.5.2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Sýček obecný (Athene noctua) 5.10. Hortobágy-Maďarsko 08.10.2018
Puštík obecný (Strix aluco) 17.2.2012 Průhonice Pr.park 21.03.2017
Kalous pustovka (Asio flammeus) 17.11.2012 Milovice-letiště 21.03.2017
Kalous ušatý (Asio otus) 12.4.2012 Průhonice DZ 21.03.2017
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 30.8. Průhonice 04.01.2018
Rorýs obecný (Apus apus) květen 2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Ledňáček říční (Alcedo atthis) červen 2010 Tchořovice ryb.Hořejší 21.03.2017
Vlha pestrá (Merops apiaster) 15.7.2012 Chlumín-pískovna 21.03.2017
Dudek chocholatý (Upupa epops) 27.4.2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 19.4.2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Žluna šedá (Picus canus) 9.5.2015 Mutěnické ryb. 21.03.2017
Žluna zelená (Picus viridis) 14.1.2010 Průhonice Michovky 21.03.2017
Datel černý (Dryocopus  martius) 19.1.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 16.1.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 29.1.2012 Průhonice DZ 21.03.2017
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 13.1.2012 Průhonice DZ 21.03.2017
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 15.2.2012 Mladá Boleslav-autobusové nádraží 21.03.2017
Skřivan polní (Alauda arvensis) říjen 2010 Řesanice-pole 21.03.2017
Břehule říční (Riparia riparia) 7.6.2012 Praha-Dubeč Slatina 21.03.2017
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 17.4.2010 Hlušice 21.03.2017
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 27.6.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Linduška lesní (Anthus trivialis) 8.8.2011 Řesanice 21.03.2017
Linduška luční (Anthus pratensis) 4.5.2014 Řesanice 21.03.2017
Linduška horská (Anthus spinoletta) 29.6.2016 Krkonoše-vrchol Sněžky 21.03.2017
Konipas luční (Motacilla flava) 13.7.2011 Chorvatsko Vranské jezero 21.03.2017
Konipas horský (Motacilla cinerea) květen 2010 Úvaly 21.03.2017
Konipas bílý (Motacilla alba) 2.4.2010 Průhonice 21.03.2017
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 14.1.2011 Průhonice 21.03.2017
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 27.10.2012 Průhonice Pr. park 21.03.2017
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 23.1.2010 Průhonice 21.03.2017
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 8.1.2010 Průhonice 21.03.2017
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 7.1.2010 Průhonice 21.03.2017
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) duben 2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Slavík modráček (Luscinia svecica) 13.5.2013 Lanžhot 21.03.2017
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 15.4.2010 Průhonice 21.03.2017
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) srpen 2010 Řesanice 21.03.2017
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 28.5.2011 Nová Ves ryb.Novoveský 21.03.2017
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 18.3.2012 Praha-Dubeč Slatina 21.03.2017
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 11.4.2013 Průhonice-Michovky 21.03.2017
Kos černý (Turdus merula) prosinec 2009 Průhonice 21.03.2017
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) listopad 2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 23.3.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 3.4.2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 29.9.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 28.4.2012 Průhonice u Dobřejovického potoka 21.03.2017
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 6.7.2012 Řesanice 21.03.2017
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 10.4.2016 Praha-Dubeč Slatina 21.03.2017
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 5.7.2012 Řesanice 21.03.2017
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 5.5.2012 Blatná ryb.Velký a Malý topič 21.03.2017
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 28.5.2011 Řesanice ryb.Lukovec 21.03.2017
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) červenec 2010 Lednice ryb.Mlýnský 21.03.2017
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 7.6.2012 Praha-Dubeč Slatina 21.03.2017
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 14.5.2012 Průhonice DZ 21.03.2017
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 6.5.2012 Řesanice 21.03.2017
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 5.5.2012 Blatná ryb.Velký a Malý Topič 21.03.2017
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 13.4.2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 8.9.2012 Rakousko Biologická stanice Illmitz 23.03.2017
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 24.9.2010 Průhonice 21.03.2017
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 29.4.2012 Průhonice 21.03.2017
Králíček obecný (Regulus regulus) 9.2.2009 Průhonice DZ 21.03.2017
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 3.6.2012 Brdy 21.03.2017
Lejsek šedý (Muscicapa striata) květen 2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 12.5.2013 Lanžhot-Stiburkovská jezírka 21.03.2017
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 14.4.2011 Průhonice DZ 21.03.2017
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 17.12. Dubeč-Slatina 04.01.2018
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 18.2.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 30.12.2009 Průhonice 21.03.2017
Sýkora koňadra (Parus major) prosinec 2009 Průhonice 21.03.2017
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 20.9.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 29.9.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Sýkora babka (Poecile palustris) 24.2.2010 Průhonice DZ 21.03.2017
Sýkora lužní (Poecile montanus) 17.2.2013 Průhonice 22.03.2017
Brhlík lesní (Sitta europaea) 5.1.2010 Průhonice DZ 22.03.2017
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 15.2.2014 Merklín-továrna 22.03.2017
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 13.4.2011 Průhonice DZ 22.03.2017
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 3.6.2012 Brdy 22.03.2017
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 8.7.2011 Maďarsko Malý Balaton 22.03.2017
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 5.5.2012 Blatná ryb.Velký a Malý Topič 22.03.2017
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 21.5.2011 Jestřebice 22.03.2017
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 21.9.2011 Řesanice 22.03.2017
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 4.1.2010 Průhonice DZ 22.03.2017
Straka obecná (Pica pica) 24.12.2009 Průhonice 22.03.2017
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) srpen 2010 Kasejovice 22.03.2017
Kavka obecná (Corvus monedula) 20.2.2010 Praha-Troja pod ZOO 23.03.2017
Havran polní (Corvus frugilegus) 3.2.2010 Šeberov 23.03.2017
Vrána šedá (Corvus cornix) 10.1.2010 Průhonice DZ 23.03.2017
Vrána černá (Corvus corone) 29.5.2011 Řesanice 23.03.2017
Krkavec velký (Corvus corax) 3.4.2010 Tis u Blatna 23.03.2017
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 20.3.2010 Průhonice DZ 23.03.2017
Vrabec domácí (Passer domesticus) 20.2.2010 Praha-Troja ZOO 23.03.2017
Vrabec polní (Passer montanus) 21.9.2010 Průhonice DZ 23.03.2017
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 21.1.2010 Průhonice 23.03.2017
Pěnkava jíkavec (Fringilla montifringilla) říjen 2010 Rožďalovické rybníky-Zrcadlo 23.03.2017
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 9.4.2011 Průhonice Michovky 23.03.2017
Zvonek zelený (Chloris chloris) prosinec 2009 Průhonice 23.03.2017
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 30.1.2010 Průhonice 23.03.2017
Čížek lesní (Spinus spinus) 12.2.2010 Průhonice DZ 23.03.2017
Konopka obecná (Linaria cannabina) 9.5.2010 Průhonice 23.03.2017
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 29.6.2016 Krkonoše-Úpské rašeliniště 23.03.2017
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 10.11.2013 Průhonice DZ 23.03.2017
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 5.1.2010 Průhonice DZ 23.03.2017
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 9.1.2011 Průhonice 23.03.2017
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 16.2.2010 Průhonice DZ 23.03.2017
Strnad luční (Emberiza calandra) 13.5.2011 Tuklaty 23.03.2017
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 15.1.2012 Průhonice Michovky 23.03.2017

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Petr Suvorov

Petr Suvorov

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2021 WP Year List 2021 Poslední přírůstky
298 Jaroslav Vaněk 369 Vláďa Teplý 190 Jaroslav Vaněk 190 Jaroslav Vaněk 16.05.2021 Linduška lesní Luboš Klikar
289 Birdwatching.cz 336 Jaroslav Vaněk 181 Jirka Rohlena 181 Jirka Rohlena 16.05.2021 Rybák černý Luboš Klikar
276 Jirka Rohlena 323 Birdwatching.cz 169 Pavel Mezulián 169 Pavel Mezulián 16.05.2021 Žluva hajní Luboš Klikar
273 Vláďa Teplý 303 Jan Veber 152 Markéta Večeřová 152 Markéta Večeřová 16.05.2021 Lejsek šedý Luboš Klikar
258 Pavel Mezulián 286 Renata Hasilová 150 Vláďa Teplý 150 Vláďa Teplý 16.05.2021 Sedmihlásek hajní Michal Staněk
257 Michal Staněk 281 Jirka Rohlena 149 Michal Staněk 150 Michal Staněk 16.05.2021 Luňák červený Michal Staněk
252 Renata Hasilová 272 Michal Staněk 140 Vratislav Ježek 141 Vratislav Ježek 16.05.2021 Žluva hajní Michal Staněk
245 Blancherose 264 Ondřej Beneš 135 Michal Hlaváč 135 Michal Hlaváč 16.05.2021 Rákosník velký Michal Staněk
219 Vladimír Toman 258 Pavel Mezulián 132 Luboš Klikar 133 Luboš Klikar 16.05.2021 Rákosník obecný Michal Staněk
206 Ondřej Beneš 246 Blancherose 122 Renata Hasilová 122 Renata Hasilová 16.05.2021 Rákosník zpěvný Michal Hlaváč
203 Vratislav Ježek 239 Martin Horyna 120 Birdwatching.cz 120 Birdwatching.cz 16.05.2021 Rehek domácí Jirka Sochor
202 Markéta Večeřová 230 Markéta Večeřová 102 Blancherose 104 Blancherose 15.05.2021 Potáplice malá Vratislav Ježek
200 Ilona Jurečková 220 Vratislav Ježek 84 Jindřich 84 Jindřich 15.05.2021 Moudivláček lužní Vratislav Ježek
200 Michal Hlaváč 219 Vladimír Toman 70 Zdeněk Švajda 70 Zdeněk Švajda 15.05.2021 Rákosník obecný Vratislav Ježek
193 Martin Horyna 201 Michal Hlaváč 60 Miroslav Horák 60 Miroslav Horák 15.05.2021 Cvrčilka slavíková Vratislav Ježek
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 54 Jirka Sochor 54 Jirka Sochor 15.05.2021 Ostříž lesní Vratislav Ježek
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 15.05.2021 Žluva hajní Vratislav Ježek
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 15.05.2021 Čáp bílý Michal Hlaváč
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 15.05.2021 Ťuhýk obecný Michal Hlaváč
107 David Kuba 148 Martin Sochor 15.05.2021 Krutihlav obecný Michal Hlaváč
90 Radomír Zdarsa 140 Lukáš Novotný 15.05.2021 Jeřáb popelavý Michal Hlaváč
48 Lenka Marianna 108 David Kuba 15.05.2021 Luňák hnědý Michal Hlaváč
35 Iveta Doleželová 90 Radomír Zdarsa 12.05.2021 Kukačka obecná Michal Hlaváč
16 Tereza Froňková 49 Lenka Marianna 12.05.2021 Rorýs obecný Vratislav Ježek
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 11.05.2021 Břehule říční Renata Hasilová
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 11.05.2021 Vlha pestrá Renata Hasilová
11 Lenka Hodačová 11.05.2021 Rorýs obecný Renata Hasilová
6 Daniel Horálek 11.05.2021 Hrdlička divoká Renata Hasilová
1 Pepa z Mrákova 11.05.2021 Žluva hajní Renata Hasilová
1 Martin Vašíček 11.05.2021 Moták pilich Birdwatching.cz