Michal Hlaváč - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Labuť malá (Cygnus columbianus) 1.1. 2021 pole u Dolan 01.01.2021
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 10.8. 2018 Zámecký rybník Chropyně 13.08.2018
Husa polní (Anser fabalis) 16.2.2019 pole u rybníka Koclířov 16.02.2019
Husa běločelá (Anser albifrons) 9.2. 2019 Jezero Milada 09.02.2019
Husa velká (Anser anser) 6.5.2017 Hradecký rybník Tovačov 09.05.2017
Berneška velká (Branta canadensis) 22.7.2018 Podhradí nad Dyjí - jez 23.07.2018
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 20.9.2017 Olšanský rybník - Kunratice 20.09.2017
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 11.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 28.9.2017 Rybník Koclířov - Lomnice nad Lužnicí 28.09.2017
Husice liščí (Tadorna tadorna) 8.3.2020 Lenešický rybník, Lenešice 08.03.2020
Kachnička karolinská (Aix sponsa) 22.11.2018 DZ Průhonice - Čerňáček 17.12.2018
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 30.3. 2018 Rybník Řežabinec 30.03.2018
Kopřivka obecná (Anas strepera) 31.3.2017 Praha - Dubeč - nádrž Slatina 31.03.2017
Čírka obecná (Anas crecca) 31.3.2017 Praha - Dubeč - nádrž Slatina 31.03.2017
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 12.4. 2019 Líně - Nový rybník 14.04.2019
Čírka modrá (Anas querquedula) 24.3.2017 Průhonický park - Labeška 24.03.2017
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 10.4. 2017 Hostivice - rybník Kalý 10.04.2017
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 30.3. 2018 Rybník Řežabinec 30.03.2018
Polák velký (Aythya ferina) 18.3.2017 Praha - Dubeč - nádrž Slatina 20.03.2017
Hohol severní (Bucephala clangula) 7.1. Praha - Troja 10.01.2018
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 11.3.2017 Retenční nádrž Průhonice 08.04.2017
Polák kaholka (Aythya marila) 14.2. 2021 Jezero Most 14.02.2021
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 1.1. 2021 Oplatil 01.01.2021
Morčák malý (Mergellus albellus) 9.2. 2019 Jezero Milada 09.02.2019
Morčák velký (Mergus merganser) 26.11.2017 Nižbor - Berounka 26.11.2017
Koroptev polní (Perdix perdix) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Potáplice severní (Gavia arctica) 9.2. 2019 Jezero Milada 09.02.2019
Potáplice lední (Gavia immer) 9.2. 2019 Jezero Milada 09.02.2019
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 18.3.2017 Praha - Dubeč - nádrž Slatina 20.03.2017
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 13.3.2017 Hrnčířský rybník 08.04.2017
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 14.2. 2021 Jezero Most 14.02.2021
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 10.4. 2017 Hostivice - rybník Kalý 10.04.2017
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 14.3.2017 Vltava - Praha Podolí 08.04.2017
Kormorán malý (Phalacrocorax pygmeus) 4.11.2017 Retenční nádrž Slatina 05.11.2017
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 6.7.2017 Bohdanečský rybník 06.07.2017
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 3.8. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 03.08.2017
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 29.9.2017 Mlýnský rybník, Čejkovice 29.09.2017
Volavka bílá (Ardea alba) 27.8.2017 Velký Tchořovický rybník 27.08.2017
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 11.3.2017 Holské rybníky 08.04.2017
Čáp černý (Ciconia nigra) 7.5.2017 Vizovický zámecký park 09.05.2017
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 13.3.2017 Pole - Průhonice - Rozkoš 08.04.2017
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 15.3. 2020 Vrbenské rybníky Č. Budějovice 15.03.2020
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 18.7. 2018 NP Podyjí 23.07.2018
Luňák hnědý (Milvus migrans) 1.6. 2018 Dendrologická zahrada Průhonice 01.06.2018
Luňák červený (Milvus milvus) 28.10.2017 pole u Pavlíkova 29.10.2017
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 27.8.2017 Vesnice Polanka u Kasejovic 27.08.2017
Moták pochop (Circus aeruginosus) 27.3.2017 Hrnčířské louky 27.03.2017
Moták pilich (Circus cyaneus) 5.7.2017 Pole u Chmelovic 05.07.2017
Moták stepní (Circus macrourus) 1.5.2020 Dobřichov - pole s řepkou 01.05.2020
Moták lužní (Circus pygargus) 1.5.2020 Dobřichov - pole s řepkou 01.05.2020
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 28.10.2017 Hrnčířské louky 29.10.2017
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 31.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 31.03.2017
Káně lesní (Buteo buteo) 12.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Káně rousná (Buteo lagopus) 31.10. 2021 Pole u Příbrami 31.10.2021
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 25.4.2021 Řežabinec 25.04.2021
Raroh velký (Falco cherrug) 11.3. Hnojniště u Vyšehořovic 11.03.2018
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 3.2.2018 Komín v Radotíně 03.02.2018
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 26.4. 2019 Praha - Dubeč - Slatina 26.04.2019
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 16.4. 2020 Mokřad za Rozkoší 16.04.2020
Chřástal polní (Crex crex) 16.6. 2018 Nemanice 17.06.2018
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 13.3.2017 Hrnčířské louky 20.03.2017
Lyska černá (Fulica atra) 13.3.2017 Hrnčířské louky 08.04.2017
Jeřáb popelavý (Grus grus) 23.2.2017 Pole - Průhonice - Rozkoš 08.04.2017
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 18.4. 2020 Rybník Vyšatov 18.04.2020
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 25.7. 2020 Rybník Nesyt 25.07.2020
Kulík říční (Charadrius dubius) 13.5.2017 Retenční nádrž Slatina - Dubeč 13.05.2017
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 29.9. 2019 Lenešice - Lenešický rybník 29.09.2019
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 19.4. 2019 Ražice - Řežabinec 19.04.2019
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 29.9. 2019 Lenešice - Lenešický rybník 29.09.2019
Jespák obecný (Calidris alpina) 29.9. 2019 Lenešice - Lenešický rybník 29.09.2019
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 3.4.2017 Mokřad mezi Rozkoší a Hrnčířemi 09.05.2017
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 9.6. 2018 Chlístov u Klatov 10.06.2018
Koliha malá (Numenius phaeopus) 18.4. 2020 Novohaklovský rybník 18.04.2020
Koliha velká (Numenius arquata) 3.7. 2019 Zářičí u Chropyně - hnojiště 11.07.2019
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 3.5.2017 Dendrologická zahrada Průhonice - Černý rybník 03.05.2017
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 6.6.2018 Tchořovický rybník 06.07.2018
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 25.8. 2019 Tchořovice - Starý rybník 25.08.2019
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 27.8.2017 Velký rybník u Tchořovic 28.08.2017
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 25.7. 2020 Rybník Nesyt 25.07.2020
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 27.8.2017 Velký rybník u Tchořovic 28.08.2017
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 18.4. 2020 Novohaklovský rybník 18.04.2020
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) 6.6.2018 Tchořovický rybník 06.07.2018
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 14.3.2017 Vltava - Praha Podolí 08.04.2017
Racek bouřní (Larus canus) 14.2. 2021 Jezero Most 14.02.2021
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 29.9.2017 Nový vrbenský rybník - České Budějovice 29.09.2017
Rybák obecný (Sterna hirundo) 6.5.2017 Hradecký rybník Tovačov 09.05.2017
Rybák černý (Chlidonias niger) 27.8.2017 Velký rybník u Tchořovic 28.08.2017
Holub skalní/domácí (Columba livia) 14.3.2017 Vltava - Praha Podolí 08.04.2017
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 27.5. 2018 Jeviněves - pískovna 28.05.2018
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 6.5.2017 Hradecký rybník Tovačov 09.05.2017
Puštík obecný (Strix aluco) 1.8 2020 Svatý Ján pod Skalou 04.08.2020
Kalous pustovka (Asio flammeus) 1.5. 2020 Dobřichov - pole s ozimem 01.05.2020
Kalous ušatý (Asio otus) 14.5. 2018 Praha - Pitkovice 15.05.2018
Rorýs obecný (Apus apus) 7.5.2017 Vizovice 09.05.2017
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 24.5.2017 Průhonický park 24.05.2017
Vlha pestrá (Merops apiaster) 27.5. 2018 Jeviněves - pískovna 28.05.2018
Dudek chocholatý (Upupa epops) 19.4. 2020 Průhonice Rozkoš 19.04.2020
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 13.5.2017 Retenční nádrž Slatina - Dubeč 13.05.2017
Žluna šedá (Picus canus) 16.6. 2018 Nemanice 17.06.2018
Žluna zelená (Picus viridis) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Datel černý (Dryocopus  martius) 24.3.2017 Průhonický park 24.03.2017
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 17.3.2017 Dendroůogická zahrada Průhonice 08.04.2017
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 26.3.2017 Průhonický park - Obora 27.03.2017
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 28.8.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 28.08.2017
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 9.5.2018 Boubínský prales 11.05.2018
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 11.3. 2018 Hnojniště u Vyšehořovic 11.03.2018
Skřivan polní (Alauda arvensis) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Břehule říční (Riparia riparia) 11.5.2018 Strakonice - hrad 11.05.2018
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 29.3. 2017 Průhonice - Rozkoš 29.03.2017
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 1.5.2017 Dolní Jirčany 01.05.2017
Linduška lesní (Anthus trivialis) 10.5. 2018 Borová Lada 11.05.2018
Linduška luční (Anthus pratensis) 5.5.2018 SOOS 05.05.2018
Linduška horská (Anthus spinoletta) 14.2. 2021 Jezero Most 14.02.2021
Konipas luční (Motacilla flava) 5.5.2018 D5 - Nýřany 05.05.2018
Konipas horský (Motacilla cinerea) 24.3.2017 Průhonický park 24.03.2017
Konipas bílý (Motacilla alba) 13.3.2017 Hrnčířské louky 08.04.2017
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 8.3. 2020 Praha Liboc 08.03.2020
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 26.3.207 Průhonický park - rybník Labeška 26.03.2017
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 3.4.2017 Průhonický park - Obora 03.04.2017
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 10.5.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 10.05.2017
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 20.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 20.03.2017
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 30.4.2017 Remízek za Rozkoší 30.04.2017
Slavík modráček (Luscinia svecica) 7.4. 2019 Praha Dubeč - Slatina 09.04.2019
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 30.3.2017 Průhonice - Rozkoš 30.03.2017
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 15.4.2017 Praha - Spořilov 15.04.2017
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 30.4.2017 Remízek za Rozkoší 30.04.2017
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 5.7.2017 Vojenský prostor Milovice 05.07.2017
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 7.4.2017 Pole za Rozkoší 07.04.2017
Kos horský (Turdus torquatus) 9.5.2018 Boubínský prales 11.05.2018
Kos černý (Turdus merula) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 20.3.2017 Hrnčířské louky 20.03.2017
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 24.3.2017 Průhonický park 24.03.2017
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 13.5.2017 Retenční nádrž Slatina - Dubeč 13.05.2017
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 21.5.2017 Lítožnice - Praha - Dubeč 26.11.2017
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 28.4. 2018 Slatina - Praha Dubeč 28.04.2018
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 7.7.2017 Statek Chmelovice 26.11.2017
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 6.7.2017 Bohdanečský rybník 06.07.2017
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 13.5.2017 Retenční nádrž Slatina - Dubeč 13.05.2017
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 3.6. 2017 Mezi Kocandou a Průhonickým parkem 03.06.2017
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 13.5.2017 Retenční nádrž Slatina - Dubeč 13.05.2017
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) 27.5. 2018 PR Kopeč 28.05.2018
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 29.4.2017 Průhonice - Rozkoš 29.04.2017
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 1.5.2017 Dolní Jirčany 01.05.2017
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 5.6.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 05.06.2017
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 30.3.2017 Okolí Průhonického parku - u Obory 30.03.2017
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 9.5.2018 Boubínský prales 11.05.2018
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 30.3.2017 Okolí Průhonického parku - u Obory 30.03.2017
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 1.5.2017 Dolní Jirčany 01.05.2017
Králíček obecný (Regulus regulus) 9.4.2014 Průhonický park 09.04.2017
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 31.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 31.03.2017
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 7.7.2017 Zámecký park Hrádku u Nechanic 07.07.2017
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 18.4.2020 Rybník Vyšatov 18.04.2020
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 27.4.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 27.04.2017
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 10.12.2017 Retenční nádrž Slatina 10.12.2017
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 13.3.2017 Hrnčířské louky 08.04.2017
Sýkora koňadra (Parus major) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 12.3.2017 Průhonice 08.04.2017
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 9.4.2017 Průhonický park 09.04.2017
Sýkora babka (Poecile palustris) 26.3.2017 Průhonický park - Obora 26.03.2017
Sýkora lužní (Poecile montanus) 11.4.2019 DZ Průhonice 11.04.2019
Brhlík lesní (Sitta europaea) 20.3.2017 Denrologická zahrada Průhonice 20.03.2017
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 9.5. 2018 Boubínský prales 11.05.2018
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 9.4.2017 Průhonický park 09.04.2017
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 19.1.2020 Bohdanečský rybník 19.01.2020
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 6.7.2017 Bohdanečský rybník 06.07.2017
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 7.5.2017 U obce Lutonina (ZL) 09.05.2017
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 5.7.2017 Vojenský prostor Milovice 05.07.2017
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Straka obecná (Pica pica) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Kavka obecná (Corvus monedula) 8.5.2017 Zlín 09.05.2017
Havran polní (Corvus frugilegus) 29.4.2017 Praha - Letňany 29.04.2017
Vrána šedá (Corvus cornix) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Vrána černá (Corvus corone) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Krkavec velký (Corvus corax) 19.3.2017 Průhonice - Rozkoš - přelet 19.03.2017
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Vrabec domácí (Passer domesticus) 18.3.2017 Průhonice - Rozkoš 08.04.2017
Vrabec polní (Passer montanus) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Pěnkava jíkavec (Fringilla montifringilla) 15.1. Dendrologická zahrada Průhonice 16.01.2018
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 31.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 31.03.2017
Zvonek zelený (Chloris chloris) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Čížek lesní (Spinus spinus) 8.4.2017 Průhonice 08.04.2017
Konopka obecná (Linaria cannabina) 30.3.2017 Průhonice - Rozkoš 30.03.2017
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 2.12.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 02.12.2017
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 2.10.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 04.10.2017
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 13.3. 2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 9.3.2017 Dendrologická zahrada Průhonice 08.04.2017
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 9.3.2017 Cyklozteska Praha - Hrnčíře 08.04.2017
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 2.5. 2021 Naše pole na strouze 04.05.2021
Strnad luční (Emberiza calandra) 5.7.2017 Vojenský prostor Milovice 05.07.2017
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 13.32017 Rybník Jordán, Hrnčířské louky 08.04.2017

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Petr Suvorov

Petr Suvorov

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2021 WP Year List 2021 Poslední přírůstky
302 Jaroslav Vaněk 369 Vláďa Teplý 232 Jirka Rohlena 233 Jaroslav Vaněk 18.11.2021 Jestřáb lesní Luboš Klikar
291 Birdwatching.cz 340 Jaroslav Vaněk 231 Jaroslav Vaněk 232 Jirka Rohlena 18.11.2021 Husa běločelá Luboš Klikar
276 Jirka Rohlena 325 Birdwatching.cz 215 Pavel Mezulián 215 Pavel Mezulián 18.11.2021 Konopka žlutozobá Jaroslav Vaněk
273 Vláďa Teplý 303 Jan Veber 178 Markéta Večeřová 194 Markéta Večeřová 18.11.2021 Polák kaholka Jaroslav Vaněk
267 Michal Staněk 286 Renata Hasilová 170 Michal Staněk 171 Michal Staněk 18.11.2021 Sněhule severní Jaroslav Vaněk
266 Pavel Mezulián 281 Jirka Rohlena 168 Birdwatching.cz 168 Birdwatching.cz 13.11.2021 Chaluha velká Pavel Mezulián
252 Renata Hasilová 281 Michal Staněk 156 Vratislav Ježek 156 Vratislav Ježek 13.11.2021 Potáplice malá Pavel Mezulián
246 Blancherose 266 Pavel Mezulián 150 Vláďa Teplý 150 Vláďa Teplý 11.11.2021 Potáplice malá Birdwatching.cz
219 Vladimír Toman 264 Ondřej Beneš 143 Luboš Klikar 150 Blancherose 11.11.2021 Konopka žlutozobá Jirka Rohlena
206 Ondřej Beneš 247 Blancherose 139 Michal Hlaváč 144 Luboš Klikar 10.11.2021 Sněhule severní Jirka Rohlena
203 Vratislav Ježek 239 Martin Horyna 137 Blancherose 139 Michal Hlaváč 10.11.2021 Chaluha velká Birdwatching.cz
202 Markéta Večeřová 230 Markéta Večeřová 136 Renata Hasilová 136 Renata Hasilová 04.11.2021 Potáplice malá Jirka Rohlena
201 Michal Hlaváč 220 Vratislav Ježek 96 Zdeněk Švajda 96 Zdeněk Švajda 04.11.2021 Potápka žlutorohá Jirka Rohlena
200 Ilona Jurečková 219 Vladimír Toman 93 Jirka Sochor 93 Jirka Sochor 02.11.2021 Husice rezavá Pavel Mezulián
193 Martin Horyna 202 Michal Hlaváč 84 Jindřich 84 Jindřich 02.11.2021 Berneška tmavá Pavel Mezulián
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 75 Miroslav Horák 75 Miroslav Horák 31.10.2021 Skorec vodní Michal Hlaváč
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 74 Josef Trojan 74 Josef Trojan 31.10.2021 Káně rousná Michal Hlaváč
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 26.10.2021 Ústřičník velký Jaroslav Vaněk
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 26.10.2021 Břehouš rudý Pavel Mezulián
107 David Kuba 148 Martin Sochor 26.10.2021 Kulík bledý Pavel Mezulián
90 Radomír Zdarsa 140 Lukáš Novotný 26.10.2021 Ústřičník velký Pavel Mezulián
87 Josef Trojan 108 David Kuba 23.10.2021 Sýkořice vousatá Jirka Rohlena
48 Lenka Marianna 90 Radomír Zdarsa 23.10.2021 Turpan černý Jirka Rohlena
35 Iveta Doleželová 87 Josef Trojan 18.10.2021 Sýkořice vousatá Jaroslav Vaněk
16 Tereza Froňková 49 Lenka Marianna 18.10.2021 Kulík bledý Jaroslav Vaněk
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 18.10.2021 Kachnička mandarinská Jaroslav Vaněk
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 17.10.2021 Strakapoud prostřední Luboš Klikar
11 Lenka Hodačová 16.10.2021 Sýkora uhelníček Luboš Klikar
6 Daniel Horálek 08.10.2021 Jespák obecný Markéta Večeřová
1 Pepa z Mrákova 03.10.2021 Kulík bledý Jirka Rohlena