Martin Sochor - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 30,9,2017 tovačovské rybníky 3,11,2017 lužické rybníky 07.01.2018
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 5,10,2018 tovačov 07.10.2018
Husa polní (Anser fabalis) 10.2,2018 štěrk uh ostroh 22.07.2018
Husa běločelá (Anser albifrons) 8,10,2017 písečná Hodonín 3,11,2017 07.01.2018
Husa velká (Anser anser) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Husa indická (Anser indicus) 31,3,2019,mutěnicke rybniky 01.04.2019
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 28,11,2017 Písečná Hodonín 07.01.2018
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 29.12.2017 štěrk uherský ostroh 07.01.2018
Husice liščí (Tadorna tadorna) 3.11.2017 Jarohněvický rybník 07.01.2018
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 27.12.2017 Záhlinické rybníky 07.01.2018
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 27.12.2017 Záhlinicke rybniky 07.01.2018
Kopřivka obecná (Anas strepera) 27,11,2017 písečná hodonín 07.01.2018
Čírka obecná (Anas crecca) 29.12.2017 uherský ostroh 07.01.2018
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 30,9,2017tovačovské rybníky 07.01.2018
Čírka modrá (Anas querquedula) 8,10,2017 písečná Hodonín 07.01.2018
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 30,9,2017 tovačovské rybníky 07.01.2018
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 3,2,2018šterk uh.ostroh 03.02.2018
Polák velký (Aythya ferina) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Polák malý (Aythya nyroca) 8,10,2017 písečná Hodonín 07.01.2018
Hohol severní (Bucephala clangula) 7,1,2018 rybník veselí nad moravou 07.01.2018
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Polák kaholka (Aythya marila) 30.9.2017 Tovačovské rybníky 07.01.2018
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 22.1.2018 štěrk uh.ostroh 23.01.2018
Morčák malý (Mergellus albellus) 25.1.2018 štěr uh.ostroh 26.01.2018
Morčák velký (Mergus merganser) 17.11.2017. novomlýnské nádrže 07.01.2018
Koroptev polní (Perdix perdix) 29.4.2018Kněždub 22.07.2018
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 16.4.2018.Kněždub 22.07.2018
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 6.11.2017 Stare Mesto pole 07.01.2018
Potáplice severní (Gavia arctica) 5.12.2018 šterk uh.ostroh 05.12.2018
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 25.11.2017.Písečná Hodonin 07.01.2018
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 30.9.2017 Tovačovské rybníky 07.01.2018
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 10.6.2018 mutěnické rybníky 22.07.2018
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 20.5.2018 mutěnice 22.07.2018
Volavka bílá (Ardea alba) 30.9.2017 Tovačovské rybníky,3,11,2017 mutěnické rybníky 07.01.2018
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 30.9.2017 Tovačovské rybníky,3,11,2017 mutěnické rybníky 07.01.2018
Čáp černý (Ciconia nigra) 19,7,2017 velička kněždub 07.01.2018
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 15.4.2018písečná hodonín 02.07.2018
Luňák červený (Milvus milvus) 24.3.2018 hlohovecké rybníkyo 22.07.2018
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 30.9.2017 Tovačovské rybníky3,11,2017Mutěnické rybníky 07.01.2018
Moták pochop (Circus aeruginosus) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 2.1.2018.loví v humnách 24.01.2018
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 3.12.2017.doma 07.01.2018
Káně lesní (Buteo buteo) 3,11,2017 Mutěnické rybníky 07.01.2018
Káně rousná (Buteo lagopus) 3.12.2017 Velička Kněždub 07.01.2018
Orel královský (Aquila heliaca) 30.9.2017 Tovačovské rybníky 07.01.2018
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 30.9.2017 Tovačovské rybníky 07.01.2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 7,1,2017 rybník veselí nad moravou 07.01.2018
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 13.5.2018 mutěnické rybníky 22.07.2018
Lyska černá (Fulica atra) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Jeřáb popelavý (Grus grus) 12,4,2014 u kamenného kříže kněždub 07.01.2018
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 15.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Kulík říční (Charadrius dubius) 24.3.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 30.9.2017 tovačov 22.07.2018
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 30.9.2017 Tovačovské rybníky3,11,2017 Písečná 07.01.2018
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Jespák obecný (Calidris alpina) 8,10,2017 písečná Hodonín 07.01.2018
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 31,3,2019,mutenicke rybniky 01.04.2019
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 31,3,2019,mutenicke rybniky 01.04.2019
Koliha velká (Numenius arquata) 3,11,2017 Písečná Hodonin 07.01.2018
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 1,7,2018 velička kněždub 22.07.2018
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 17.5.2018.Mutěnicke rybniky 22.07.2018
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 2.4.2018 písečná hodonin 22.07.2018
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 15.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 28 4 2019 mutenicke rybniky 07.05.2019
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 24.3.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) 13.5.2018 mutěnické rybníky 22.07.2018
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 30.9.2017 Tovačovské rybníky3,11,2017jarohněvický rybník 07.01.2018
Racek bouřní (Larus canus) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Racek středomořský (Larus michahellis) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Rybák obecný (Sterna hirundo) 13.5.2018 mutěnické rybník 22.07.2018
Holub skalní/domácí (Columba livia) 12,9,2017 veselí nad moravou 22.07.2018
Holub doupňák (Columba oenas) 24,2,2019,tvarozna lhota 01.04.2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 15.3.2018 zahrada domu 22.07.2018
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 3.1.2018 zahrada domu 07.01.2018
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 15.4.2018 háj kněždub 22.07.2018
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 15.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Kalous ušatý (Asio otus) 8,9,2017 strážnice 22.07.2018
Rorýs obecný (Apus apus) 20.5.2018 mutěnice 22.07.2018
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 20.8.2017 velička kněždub3,11,2017 mutěnické rybníky 07.01.2018
Vlha pestrá (Merops apiaster) 24,6,2018 pískovna Přívoz 22.07.2018
Žluna zelená (Picus viridis) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Datel černý (Dryocopus  martius) 17.9.2017 vojšické louky 07.01.2018
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 3.1.2018 zahrada domu 07.01.2018
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 2.4.2018písečná hodonín 22.07.2018
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 23.5.2018 Stražnice 22.07.2018
Skřivan polní (Alauda arvensis) 11.5.2018Kněždub 22.07.2018
Břehule říční (Riparia riparia) 24.6.2018bzenec přívoz 22.07.2018
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 30.9.2017 Tovačovské rybníky 07.01.2018
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 23.5.2018 Strážnice 22.07.2018
Linduška horská (Anthus spinoletta) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Konipas horský (Motacilla cinerea) 26,8,2018 park strážnice 27.08.2018
Konipas bílý (Motacilla alba) 3,11,2017mutěnické rybníky 07.01.2018
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 28,11,2017 Písečná Hodonín 07.01.2018
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 26.3.2018 krmítko 22.07.2018
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 20.5.2018 mutěnice 22.07.2018
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 15.3.2018 zahrada domu 22.07.2018
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 10.6.2018 pánov hodonín 22.07.2018
Kos černý (Turdus merula) 1.1.2018 zahrada domu 07.01.2018
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 29.12.2017 uherský ostroh 07.01.2018
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 20.3.2018 kněždub 22.07.2018
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 15.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 28,4,2019, mutenicke rybniky 07.05.2019
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 28,4,2019, mutenicke rybmiky 07.05.2019
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 28,4,2019. mutenicke rybniky 07.05.2019
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 15.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 28.4.2019.mutenicke rybniky 07.05.2019
Lejsek malý (Ficedula parva) 22,4,2019,knezdub skleneny vrch 07.05.2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 3.1.2018 krmítko 07.01.2018
Sýkora koňadra (Parus major) 3.1.2018 krmítko 07.01.2018
Sýkora babka (Poecile palustris) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Sýkora lužní (Poecile montanus) 23.1.2018.písečná hodonín 24.01.2018
Brhlík lesní (Sitta europaea) 20.11.2017 zahrada domu 07.01.2018
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 2.4.2018 písečná hodonín 22.07.2018
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 9,9,2018 stolařka bzenec 10.09.2018
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 13.5.2018 vrchy kněždub 22.07.2018
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 6.7.2018 beskydy 22.07.2018
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 9,1,2018 kněždub 10.01.2018
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 24.9.2017 pískovna bzenec 07.01.2018
Straka obecná (Pica pica) 3,11,2017mutěnické rybníky 07.01.2018
Kavka obecná (Corvus monedula) 2.11.2017 Veseli n Mor. nádraží 07.01.2018
Havran polní (Corvus frugilegus) 6.11.2017 Stare Město pole 07.01.2018
Vrána šedá (Corvus cornix) 30.9.2017 Tovačovské rybníky3,11,2017jarohněvický rybník 07.01.2018
Vrána černá (Corvus corone) 2,11,2017 strážnice 07.01.2018
Krkavec velký (Corvus corax) 18.11.2017.hnojiště Kněždub 07.01.2018
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 1.10.2017 vinohrady kněždub 07.01.2018
Vrabec domácí (Passer domesticus) 3.1.2018 zahrada domu 07.01.2018
Vrabec polní (Passer montanus) 10.11.2017 zemědělské družstvo kněždub 07.01.2018
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 2.1.2018 zahrada domu 22.07.2018
Pěnkava jíkavec (Fringilla montifringilla) 26.3.2018 krmítko 22.07.2018
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 26.3.2018 krmítko 22.07.2018
Zvonek zelený (Chloris chloris) 3.1.2018 krmítko 22.07.2018
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 2.1.2018 krmítko 07.01.2018
Konopka obecná (Linaria cannabina) 23.5.2018.Kneždub 22.07.2018
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 28,11,2017Písečná Hodonín 07.01.2018
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 2.1.2018 krmítko 07.01.2018
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 3,2,2018 uh.ostroh 03.02.2018
Strnad luční (Emberiza calandra) 14.4.2019 vojšicke louky 07.05.2019
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 6,1,2018 šterk uh.ostroh 07.01.2018

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Petr Suvorov

Petr Suvorov

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2021 WP Year List 2021 Poslední přírůstky
302 Jaroslav Vaněk 369 Vláďa Teplý 232 Jirka Rohlena 233 Jaroslav Vaněk 18.11.2021 Jestřáb lesní Luboš Klikar
291 Birdwatching.cz 340 Jaroslav Vaněk 231 Jaroslav Vaněk 232 Jirka Rohlena 18.11.2021 Husa běločelá Luboš Klikar
276 Jirka Rohlena 325 Birdwatching.cz 215 Pavel Mezulián 215 Pavel Mezulián 18.11.2021 Konopka žlutozobá Jaroslav Vaněk
273 Vláďa Teplý 303 Jan Veber 178 Markéta Večeřová 194 Markéta Večeřová 18.11.2021 Polák kaholka Jaroslav Vaněk
267 Michal Staněk 286 Renata Hasilová 170 Michal Staněk 171 Michal Staněk 18.11.2021 Sněhule severní Jaroslav Vaněk
266 Pavel Mezulián 281 Jirka Rohlena 168 Birdwatching.cz 168 Birdwatching.cz 13.11.2021 Chaluha velká Pavel Mezulián
252 Renata Hasilová 281 Michal Staněk 156 Vratislav Ježek 156 Vratislav Ježek 13.11.2021 Potáplice malá Pavel Mezulián
246 Blancherose 266 Pavel Mezulián 150 Vláďa Teplý 150 Vláďa Teplý 11.11.2021 Potáplice malá Birdwatching.cz
219 Vladimír Toman 264 Ondřej Beneš 143 Luboš Klikar 150 Blancherose 11.11.2021 Konopka žlutozobá Jirka Rohlena
206 Ondřej Beneš 247 Blancherose 139 Michal Hlaváč 144 Luboš Klikar 10.11.2021 Sněhule severní Jirka Rohlena
203 Vratislav Ježek 239 Martin Horyna 137 Blancherose 139 Michal Hlaváč 10.11.2021 Chaluha velká Birdwatching.cz
202 Markéta Večeřová 230 Markéta Večeřová 136 Renata Hasilová 136 Renata Hasilová 04.11.2021 Potáplice malá Jirka Rohlena
201 Michal Hlaváč 220 Vratislav Ježek 96 Zdeněk Švajda 96 Zdeněk Švajda 04.11.2021 Potápka žlutorohá Jirka Rohlena
200 Ilona Jurečková 219 Vladimír Toman 93 Jirka Sochor 93 Jirka Sochor 02.11.2021 Husice rezavá Pavel Mezulián
193 Martin Horyna 202 Michal Hlaváč 84 Jindřich 84 Jindřich 02.11.2021 Berneška tmavá Pavel Mezulián
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 75 Miroslav Horák 75 Miroslav Horák 31.10.2021 Skorec vodní Michal Hlaváč
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 74 Josef Trojan 74 Josef Trojan 31.10.2021 Káně rousná Michal Hlaváč
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 26.10.2021 Ústřičník velký Jaroslav Vaněk
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 26.10.2021 Břehouš rudý Pavel Mezulián
107 David Kuba 148 Martin Sochor 26.10.2021 Kulík bledý Pavel Mezulián
90 Radomír Zdarsa 140 Lukáš Novotný 26.10.2021 Ústřičník velký Pavel Mezulián
87 Josef Trojan 108 David Kuba 23.10.2021 Sýkořice vousatá Jirka Rohlena
48 Lenka Marianna 90 Radomír Zdarsa 23.10.2021 Turpan černý Jirka Rohlena
35 Iveta Doleželová 87 Josef Trojan 18.10.2021 Sýkořice vousatá Jaroslav Vaněk
16 Tereza Froňková 49 Lenka Marianna 18.10.2021 Kulík bledý Jaroslav Vaněk
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 18.10.2021 Kachnička mandarinská Jaroslav Vaněk
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 17.10.2021 Strakapoud prostřední Luboš Klikar
11 Lenka Hodačová 16.10.2021 Sýkora uhelníček Luboš Klikar
6 Daniel Horálek 08.10.2021 Jespák obecný Markéta Večeřová
1 Pepa z Mrákova 03.10.2021 Kulík bledý Jirka Rohlena