Josef Trojan - ČR Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 12.07.2021
Husa velká (Anser anser) 10.07.2021
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 10.07.2021
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 20.03.2022
Kopřivka obecná (Anas strepera) 10.07.2021
Čírka obecná (Anas crecca) 10.07.2021
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 10.07.2021
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 20.03.2022
Čírka modrá (Anas querquedula) 10.07.2021
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 10.07.2021
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 10.07.2021
Polák velký (Aythya ferina) 10.07.2021
Hohol severní (Bucephala clangula) 10.07.2021
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 10.07.2021
Morčák velký (Mergus merganser) 29.12.2021
Koroptev polní (Perdix perdix) 04.06.2022
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 10.07.2021
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 10.07.2021
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 10.07.2021
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 28.01.2022
Volavka bílá (Ardea alba) 10.07.2021
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 10.07.2021
Čáp černý (Ciconia nigra) 10.07.2021
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 10.07.2021
Luňák červený (Milvus milvus) 10.07.2021
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 10.07.2021
Moták pochop (Circus aeruginosus) 10.07.2021
Moták pilich (Circus cyaneus) 22.01.2022
Káně lesní (Buteo buteo) 10.07.2021
Káně rousná (Buteo lagopus) 10.07.2021
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 10.07.2021
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 10.07.2021
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 23.01.2022
Lyska černá (Fulica atra) 10.07.2021
Jeřáb popelavý (Grus grus) 10.07.2021
Kulík říční (Charadrius dubius) 10.07.2021
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 10.07.2021
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 10.07.2021
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 10.07.2021
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 10.07.2021
Jespák šedý (Calidris temminckii) 10.07.2021
Vodouš malý (Xenus cinereus) 10.07.2021
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 10.07.2021
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 10.07.2021
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 10.07.2021
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 29.12.2021
Holub doupňák (Columba oenas) 10.07.2021
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 10.07.2021
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 10.07.2021
Rorýs obecný (Apus apus) 10.07.2021
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 02.03.2022
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 15.05.2022
Žluna šedá (Picus canus) 10.07.2021
Datel černý (Dryocopus  martius) 30.04.2022
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 10.07.2021
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 10.07.2021
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 10.07.2021
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 10.07.2021
Linduška luční (Anthus pratensis) 10.07.2021
Konipas horský (Motacilla cinerea) 10.07.2021
Konipas bílý (Motacilla alba) 10.07.2021
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 10.07.2021
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 01.05.2022
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 10.07.2021
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 10.07.2021
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 10.07.2021
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 10.07.2021
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 10.07.2021
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 10.07.2021
Kos černý (Turdus merula) 10.07.2021
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 10.07.2021
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 10.07.2021
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 15.05.2022
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 15.05.2022
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 08.05.2022
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 10.07.2021
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 15.05.2022
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 10.07.2021
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 10.07.2021
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 10.07.2021
Králíček obecný (Regulus regulus) 15.01.2022
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 10.07.2021
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 10.07.2021
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 10.07.2021
Sýkora koňadra (Parus major) 10.07.2021
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 16.01.2022
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 13.02.2022
Sýkora babka (Poecile palustris) 16.01.2022
Sýkora lužní (Poecile montanus) 10.07.2021
Brhlík lesní (Sitta europaea) 10.07.2021
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 10.07.2021
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 02.10.2022
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 10.07.2021
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 10.07.2021
Straka obecná (Pica pica) 10.07.2021
Kavka obecná (Corvus monedula) 12.02.2022
Havran polní (Corvus frugilegus) 10.07.2021
Vrána černá (Corvus corone) 10.07.2021
Krkavec velký (Corvus corax) 02.10.2022
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 10.07.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) 10.07.2021
Vrabec polní (Passer montanus) 10.07.2021
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 10.07.2021
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 13.06.2022
Zvonek zelený (Chloris chloris) 10.07.2021
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 10.07.2021
Čížek lesní (Spinus spinus) 10.07.2021
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 28.11.2022
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 10.07.2021
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 10.07.2021
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 10.07.2021
Strnad luční (Emberiza calandra) 15.05.2022
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 10.07.2021

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Michal Javůrek

Michal Javůrek

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2022 WP Year List 2022 Poslední přírůstky
304 Jaroslav Vaněk 380 Zdeněk Souček 227 Jirka Rohlena 227 Jirka Rohlena 05.12.2022 Skorec vodní Luboš Klikar
297 Birdwatching.cz 369 Vláďa Teplý 218 Jaroslav Vaněk 218 Jaroslav Vaněk 28.11.2022 Husice nilská Josef Trojan
296 Zdeněk Souček 345 Jaroslav Vaněk 216 Luboš Klikar 217 Luboš Klikar 28.11.2022 Křivka obecná Josef Trojan
276 Jirka Rohlena 331 Birdwatching.cz 205 Zdeněk Souček 205 Zdeněk Souček 27.11.2022 Racek mořský Jirka Rohlena
273 Vláďa Teplý 311 Jirka Rohlena 200 Pavel Mezulián 201 Pavel Mezulián 27.11.2022 Potápka rudokrká Jirka Rohlena
273 Pavel Mezulián 303 Jan Veber 177 Birdwatching.cz 177 Birdwatching.cz 27.11.2022 Turpan hnědý Jirka Rohlena
272 Michal Staněk 288 Renata Hasilová 153 Blancherose 153 Blancherose 27.11.2022 Sněhule severní Jirka Rohlena
256 Renata Hasilová 286 Michal Staněk 146 Vratislav Ježek 146 Vratislav Ježek 23.11.2022 Dřemlík tundrový Luboš Klikar
247 Blancherose 273 Pavel Mezulián 138 Renata Hasilová 139 Renata Hasilová 15.11.2022 Berneška rudokrká Zdeněk Souček
235 Patrik 264 Ondřej Beneš 132 Michal Hlaváč 132 Michal Hlaváč 13.11.2022 Vrána černá Zdeněk Švajda
219 Vladimír Toman 256 Martin Horyna 121 Michal Staněk 122 Michal Staněk 08.11.2022 Puštík obecný Pavel Mezulián
213 Martin Horyna 248 Blancherose 117 Patrik 117 Patrik 05.11.2022 Moudivláček lužní Pavel Mezulián
206 Ondřej Beneš 235 Patrik 115 Zdeněk Švajda 115 Zdeněk Švajda 05.11.2022 Potápka černokrká Pavel Mezulián
205 Michal Hlaváč 230 Markéta Večeřová 89 Josef Trojan 89 Josef Trojan 05.11.2022 Kalous pustovka Pavel Mezulián
203 Vratislav Ježek 220 Vratislav Ježek 77 Miroslav Horák 77 Miroslav Horák 25.10.2022 Pěnkava jíkavec Luboš Klikar
202 Markéta Večeřová 219 Vladimír Toman 5 PrcaCZ 6 PrcaCZ 23.10.2022 Ořešník kropenatý Luboš Klikar
200 Ilona Jurečková 206 Michal Hlaváč 21.10.2022 Racek stříbřitý Jirka Rohlena
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 19.10.2022 Racek bělohlavý Josef Trojan
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 19.10.2022 Kormorán velký Josef Trojan
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 09.10.2022 Linduška luční Zdeněk Souček
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 09.10.2022 Křivka obecná Zdeněk Souček
113 Josef Trojan 148 Martin Sochor 09.10.2022 Pěnkava jíkavec Zdeněk Souček
107 David Kuba 140 Lukáš Novotný 09.10.2022 Pěvuška modrá Zdeněk Souček
90 Radomír Zdarsa 113 Josef Trojan 03.10.2022 Pěnkava jíkavec Jirka Rohlena
48 Lenka Marianna 108 David Kuba 02.10.2022 Krkavec velký Josef Trojan
37 Jirka Sochor 90 Radomír Zdarsa 02.10.2022 Moudivláček lužní Josef Trojan
35 Iveta Doleželová 49 Lenka Marianna 02.10.2022 Sýkora lužní Josef Trojan
16 Tereza Froňková 37 Jirka Sochor 01.10.2022 Moudivláček lužní Zdeněk Souček
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 29.09.2022 Chaluha příživná Pavel Mezulián
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 29.09.2022 Jespák rezavý Pavel Mezulián