Jirka Rohlena - ČR Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 03.03.2019
Labuť malá (Cygnus columbianus) 03.03.2019
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 03.03.2019
Husa polní (Anser fabalis) 03.03.2019
Husa běločelá (Anser albifrons) 03.03.2019
Husa malá (Anser erythropus) 16.08.2020
Husa velká (Anser anser) 03.03.2019
Berneška velká (Branta canadensis) 16.08.2020
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 03.03.2019
Berneška tmavá (Branta bernicla) 03.03.2019
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 03.03.2019
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 03.03.2019
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 03.03.2019
Husice liščí (Tadorna tadorna) 03.03.2019
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 03.03.2019
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 03.03.2019
Kopřivka obecná (Anas strepera) 03.03.2019
Čírka obecná (Anas crecca) 03.03.2019
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 03.03.2019
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 03.03.2019
Čírka modrá (Anas querquedula) 03.03.2019
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 03.03.2019
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 03.03.2019
Polák velký (Aythya ferina) 03.03.2019
Polák malý (Aythya nyroca) 03.03.2019
Hohol severní (Bucephala clangula) 03.03.2019
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 03.03.2019
Polák kaholka (Aythya marila) 03.03.2019
Kajka mořská (Somateria mollissima) 03.03.2019
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 03.03.2019
Turpan černý (Melanitta nigra) 03.03.2019
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 03.03.2019
Morčák malý (Mergellus albellus) 03.03.2019
Morčák prostřední (Mergus serrator) 03.03.2019
Morčák velký (Mergus merganser) 03.03.2019
Tetřívek obecný (Lyrurus tetrix) 03.03.2019
Koroptev polní (Perdix perdix) 03.03.2019
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 03.03.2019
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) 03.03.2019
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 03.03.2019
Potáplice malá (Gavia stellata) 03.03.2019
Potáplice severní (Gavia arctica) 03.03.2019
Potáplice lední (Gavia immer) 03.03.2019
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 03.03.2019
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 03.03.2019
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 03.03.2019
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 03.03.2019
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 03.03.2019
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 03.03.2019
Kormorán malý (Phalacrocorax pygmeus) 03.03.2019
Bukač velký (Botaurus stellaris) 04.01.2020
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 16.08.2020
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 03.03.2019
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 16.08.2020
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 03.03.2019
Volavka bílá (Ardea alba) 03.03.2019
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 03.03.2019
Volavka červená (Ardea purpurea) 03.03.2019
Čáp černý (Ciconia nigra) 03.03.2019
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 03.03.2019
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 03.03.2019
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 03.03.2019
Luňák hnědý (Milvus migrans) 03.03.2019
Luňák červený (Milvus milvus) 03.03.2019
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 03.03.2019
Moták pochop (Circus aeruginosus) 03.03.2019
Moták pilich (Circus cyaneus) 03.03.2019
Moták stepní (Circus macrourus) 14.8.2020-Chotěšice 16.08.2020
Moták lužní (Circus pygargus) 03.03.2019
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 03.03.2019
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 03.03.2019
Káně lesní (Buteo buteo) 03.03.2019
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 03.03.2019
Káně rousná (Buteo lagopus) 03.03.2019
Orel křiklavý (Aquila pomarina) 16.08.2020
Orel královský (Aquila heliaca) 03.03.2019
Orel skalní (Aquila chrysaetos) 03.03.2019
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 03.03.2019
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 03.03.2019
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 03.03.2019
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 03.03.2019
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 03.03.2019
Raroh velký (Falco cherrug) 03.03.2019
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 03.03.2019
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 03.03.2019
Chřástal malý (Porzana parva) JC VVT18, 14.5.2020 - Podchlumí 16.08.2020
Chřástal polní (Crex crex) 04.01.2020
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 04.01.2020
Lyska černá (Fulica atra) 04.01.2020
Jeřáb popelavý (Grus grus) 04.01.2020
Drop velký (Otis tarda) PV 19 04.01.2020
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 04.01.2020
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 04.01.2020
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 04.01.2020
Kulík říční (Charadrius dubius) 16.08.2020
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 16.08.2020
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) PV19 04.01.2020
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 08.01.2021
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 16.08.2020
Jespák rezavý (Calidris canutus) 16.08.2020
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 16.08.2020
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 16.08.2020
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 16.08.2020
Jespák šedý (Calidris temminckii) 16.08.2020
Jespák písečný (Calidris alba) 16.08.2020
Jespák obecný (Calidris alpina) 16.08.2020
Jespák malý (Calidris minuta) 16.08.2020
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 16.08.2020
Bekasina větší (Gallinago media) 16.08.2020
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 16.08.2020
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 16.08.2020
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 16.08.2020
Koliha malá (Numenius phaeopus) 16.08.2020
Koliha velká (Numenius arquata) 16.08.2020
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 16.08.2020
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 16.08.2020
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 16.08.2020
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 16.08.2020
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 16.08.2020
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 16.08.2020
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 16.08.2020
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 16.08.2020
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) 16.08.2020
Chaluha pomořanská (Stercorarius pomarinus) 16.08.2020
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) 16.08.2020
Chaluha malá (Stercorarius longicaudus) 16.08.2020
Racek velký (Larus ichthyaetus) 16.08.2020
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) 16.08.2020
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 16.08.2020
Racek bouřní (Larus canus) 16.08.2020
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 16.08.2020
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 16.08.2020
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 16.08.2020
Racek středomořský (Larus michahellis) 16.08.2020
Racek šedý (Larus hyperboreus) 16.08.2020
Racek mořský (Larus marinus) 16.08.2020
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) 16.08.2020
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 16.08.2020
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 16.08.2020
Rybák severní (Sterna sandvicensis) 16.08.2020
Rybák obecný (Sterna hirundo) 16.08.2020
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) 16.08.2020
Rybák malý (Sternula albifrons) 16.08.2020
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 16.08.2020
Rybák černý (Chlidonias niger) 16.08.2020
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera) 16.08.2020
Holub skalní/domácí (Columba livia) 16.08.2020
Holub doupňák (Columba oenas) 16.08.2020
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 16.08.2020
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 16.08.2020
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 16.08.2020
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 16.08.2020
Sova pálená (Tyto alba) 16.08.2020
Výr velký (Bubo bubo) 16.08.2020
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 16.08.2020
Sýček obecný (Athene noctua) 16.08.2020
Puštík obecný (Strix aluco) 16.08.2020
Puštík bělavý (Strix uralensis) 16.08.2020
Kalous pustovka (Asio flammeus) 16.08.2020
Kalous ušatý (Asio otus) 16.08.2020
Sýc rousný (Aegolius funereus) 16.08.2020
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 16.08.2020
Rorýs obecný (Apus apus) 16.08.2020
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 16.08.2020
Vlha pestrá (Merops apiaster) 16.08.2020
Dudek chocholatý (Upupa epops) 16.08.2020
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 16.08.2020
Žluna šedá (Picus canus) 16.08.2020
Žluna zelená (Picus viridis) 16.08.2020
Datel černý (Dryocopus  martius) 16.08.2020
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 16.08.2020
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 16.08.2020
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 16.08.2020
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 16.08.2020
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 16.08.2020
Skřivan lesní (Lullula arborea) 16.08.2020
Skřivan polní (Alauda arvensis) 16.08.2020
Břehule říční (Riparia riparia) 16.08.2020
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 16.08.2020
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 16.08.2020
Linduška úhorní (Anthus campestris) 16.08.2020
Linduška lesní (Anthus trivialis) 16.08.2020
Linduška luční (Anthus pratensis) 16.08.2020
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) 16.08.2020
Linduška horská (Anthus spinoletta) 16.08.2020
Konipas luční (Motacilla flava) 16.08.2020
Konipas citronový (Motacilla citreola) 16.08.2020
Konipas horský (Motacilla cinerea) 16.08.2020
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 16.08.2020
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) 16.08.2020
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 16.08.2020
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) 16.08.2020
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 16.08.2020
Slavík modráček (Luscinia svecica) 16.08.2020
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 16.08.2020
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 16.08.2020
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 16.08.2020
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 16.08.2020
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 16.08.2020
Kos horský (Turdus torquatus) 16.08.2020
Kos černý (Turdus merula) 16.08.2020
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 16.08.2020
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 16.08.2020
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 16.08.2020
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 16.08.2020
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 16.08.2020
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 16.08.2020
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 16.08.2020
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 16.08.2020
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 16.08.2020
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 16.08.2020
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 16.08.2020
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 16.08.2020
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) 16.08.2020
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 16.08.2020
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 16.08.2020
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 16.08.2020
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 16.08.2020
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) 16.08.2020
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 16.08.2020
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 16.08.2020
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 16.08.2020
Králíček obecný (Regulus regulus) 16.08.2020
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 16.08.2020
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 16.08.2020
Lejsek malý (Ficedula parva) 16.08.2020
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 16.08.2020
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 16.08.2020
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 16.08.2020
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 16.08.2020
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 16.08.2020
Sýkora koňadra (Parus major) 16.08.2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 16.08.2020
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 16.08.2020
Sýkora babka (Poecile palustris) 16.08.2020
Sýkora lužní (Poecile montanus) 16.08.2020
Brhlík lesní (Sitta europaea) 16.08.2020
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 16.08.2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 08.01.2021
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 08.01.2021
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 16.08.2020
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 16.08.2020
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 16.08.2020
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 16.08.2020
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 16.08.2020
Straka obecná (Pica pica) 16.08.2020
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 16.08.2020
Kavka obecná (Corvus monedula) 16.08.2020
Havran polní (Corvus frugilegus) 16.08.2020
Vrána šedá (Corvus cornix) 16.08.2020
Vrána černá (Corvus corone) 16.08.2020
Krkavec velký (Corvus corax) 16.08.2020
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 16.08.2020
Špaček růžový (Pastor roseus) 7.1.2021 - Rozkoš 1-2juv 08.01.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) 16.08.2020
Vrabec polní (Passer montanus) 16.08.2020
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 16.08.2020
Pěnkava jíkavec (Fringilla montifringilla) 16.08.2020
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 16.08.2020
Zvonek zelený (Chloris chloris) 16.08.2020
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 16.08.2020
Čížek lesní (Spinus spinus) 16.08.2020
Konopka obecná (Linaria cannabina) 16.08.2020
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) 16.08.2020
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) 16.08.2020
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 16.08.2020
Čečetka bělavá (Acanthis hornemanni) 16.08.2020
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 16.08.2020
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 16.08.2020
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 16.08.2020
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 16.08.2020
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 16.08.2020
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 16.08.2020
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 16.08.2020
Strnad luční (Emberiza calandra) 16.08.2020
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 16.08.2020

Přihlášení a registrace nového uživatele


Seznamy

Pro přihlášené se zobrazí možnost zápisů do Vašich seznamů.

Pokud něco hledáte




Vláďa Teplý

Vláďa Teplý

Robert

Robert "Dodin" Doležal

Jirka Šafránek

Jirka Šafránek

Honza Haber

Honza Haber

Jarda Vaněk

Jarda Vaněk

Laďa Jasso

Laďa Jasso

František Kopecký

František Kopecký

Petr Suvorov

Petr Suvorov

Libor Schröpfer

Libor Schröpfer

Renata Hasilová

Renata Hasilová

Michal Staněk

Michal Staněk

Richard Stehlík

Richard Stehlík

birdfoto birdwatching.cz legendy rockpalace birdwatching.cz holik birdwatching supra b irdwatching soucek birdwatching
birdwatcher biřrdwatching2018 hasilova birdwatching 2018
hok birdwatching jarda vanek logo birdtelemetry birdwatching 2018 vebr foto birdwatching
    ak havlena birdwatching 2018      

TOP seznamy - celkem registrováno 95 uživatelů

ČR Life List WP Life List ČR Year List 2021 WP Year List 2021 Poslední přírůstky
298 Jaroslav Vaněk 369 Vláďa Teplý 195 Jaroslav Vaněk 195 Jaroslav Vaněk 17.05.2021 Kulík písečný Jaroslav Vaněk
289 Birdwatching.cz 336 Jaroslav Vaněk 181 Jirka Rohlena 181 Jirka Rohlena 17.05.2021 Husice liščí Jaroslav Vaněk
276 Jirka Rohlena 323 Birdwatching.cz 169 Pavel Mezulián 169 Pavel Mezulián 17.05.2021 Skřivánek krátkoprstý Jaroslav Vaněk
273 Vláďa Teplý 303 Jan Veber 152 Markéta Večeřová 152 Markéta Večeřová 17.05.2021 Rybák bělokřídlý Jaroslav Vaněk
258 Pavel Mezulián 286 Renata Hasilová 150 Vláďa Teplý 150 Vláďa Teplý 17.05.2021 Jespák písečný Jaroslav Vaněk
257 Michal Staněk 281 Jirka Rohlena 149 Michal Staněk 150 Michal Staněk 16.05.2021 Linduška lesní Luboš Klikar
252 Renata Hasilová 272 Michal Staněk 140 Vratislav Ježek 141 Vratislav Ježek 16.05.2021 Rybák černý Luboš Klikar
245 Blancherose 264 Ondřej Beneš 135 Michal Hlaváč 135 Michal Hlaváč 16.05.2021 Žluva hajní Luboš Klikar
219 Vladimír Toman 258 Pavel Mezulián 132 Luboš Klikar 133 Luboš Klikar 16.05.2021 Lejsek šedý Luboš Klikar
206 Ondřej Beneš 246 Blancherose 122 Renata Hasilová 122 Renata Hasilová 16.05.2021 Sedmihlásek hajní Michal Staněk
203 Vratislav Ježek 239 Martin Horyna 120 Birdwatching.cz 120 Birdwatching.cz 16.05.2021 Luňák červený Michal Staněk
202 Markéta Večeřová 230 Markéta Večeřová 102 Blancherose 104 Blancherose 16.05.2021 Žluva hajní Michal Staněk
200 Ilona Jurečková 220 Vratislav Ježek 84 Jindřich 84 Jindřich 16.05.2021 Rákosník velký Michal Staněk
200 Michal Hlaváč 219 Vladimír Toman 70 Zdeněk Švajda 70 Zdeněk Švajda 16.05.2021 Rákosník obecný Michal Staněk
193 Martin Horyna 201 Michal Hlaváč 60 Miroslav Horák 60 Miroslav Horák 16.05.2021 Rákosník zpěvný Michal Hlaváč
187 Miroslav Horák 200 Ilona Jurečková 54 Jirka Sochor 54 Jirka Sochor 16.05.2021 Rehek domácí Jirka Sochor
149 Jaromír Žebrák 189 Jiří Šantavý 15.05.2021 Potáplice malá Vratislav Ježek
145 Jiří Šantavý 187 Miroslav Horák 15.05.2021 Moudivláček lužní Vratislav Ježek
140 Lukáš Novotný 149 Jaromír Žebrák 15.05.2021 Rákosník obecný Vratislav Ježek
107 David Kuba 148 Martin Sochor 15.05.2021 Cvrčilka slavíková Vratislav Ježek
90 Radomír Zdarsa 140 Lukáš Novotný 15.05.2021 Ostříž lesní Vratislav Ježek
48 Lenka Marianna 108 David Kuba 15.05.2021 Žluva hajní Vratislav Ježek
35 Iveta Doleželová 90 Radomír Zdarsa 15.05.2021 Čáp bílý Michal Hlaváč
16 Tereza Froňková 49 Lenka Marianna 15.05.2021 Ťuhýk obecný Michal Hlaváč
11 Lenka Hodačová 35 Iveta Doleželová 15.05.2021 Krutihlav obecný Michal Hlaváč
1 Martin Vašíček 16 Tereza Froňková 15.05.2021 Jeřáb popelavý Michal Hlaváč
11 Lenka Hodačová 15.05.2021 Luňák hnědý Michal Hlaváč
6 Daniel Horálek 12.05.2021 Kukačka obecná Michal Hlaváč
1 Pepa z Mrákova 12.05.2021 Rorýs obecný Vratislav Ježek
1 Martin Vašíček 11.05.2021 Břehule říční Renata Hasilová